Zavřít reklamu

Zatím co v posledních letech jsme už od ledna vždy tak nějak tušili co Apple chystá a jak bude nový iPhone vypadat, v letošním roce se prozatím žádný náznak, uniklá fotografie nebo podobné věci neobjevily. Fanoušci Applu tak prozatím nemají tušení, čeho se v září dočkají. Spekuluje se však o tom, že Apple bude pokračovat v designu, který používá s drobnými úpravami již od iPhone 6.

Aby Apple dodržel svou logiku označování nových telefonů, měli bychom se letos dočkat „pouze“ iPhone 7s. Na druhou stranu je to však právě v letošním roce deset let od chvíle, kdy Apple představil první iPhone a navíc podle mnohých nebyl zrovna iPhone 7 nějakou velkou revolucí oproti iPhone 6s. Je tedy velká pravděpodobnost, že se v letošním roce dočkáme něčeho víc, než je jen iPhone 7s.

Koncept iPhone 8 z dílny designéra Thadeu Brandão přichází s celistvým tělem, které není rušeno žádnými plastovými páskami pro antény a nabízí velký displej přes celou přední stranu telefonu. Displej sahá skutečně od kraje po kraj a integruje do sebe dokonce i Touch ID. Reproduktor je posunut až na samotnou hranu telefonu a posunu se dočkala také kamera. Díky těmto změnám tak může telefon nabídnout displej přes téměř celý svůj přední panel. Na to jak by mohla novinka podle konceptu vypadat se můžete podívat v galerii tohoto článku.

iPhone 8 koncept 3 FB

Související články

Dnes nejčtenější

.