Zavřít reklamu

Česká společnost Livesport zařadila do svého krátkého sportovního zpravodajství poprvé také zimní sporty. Zároveň hlásí rekordní návštěvnost. Její weby po celém světě navštěvuje měsíčně už 70 milionů uživatelů a mobilní aplikaci společnosti si stáhlo přes 24 milionů lidí.

Aktuálně Livesport uživatelům nabízí zdarma nejrychlejší sportovní informace a výsledky z 37 sportů. Nově jsou mezi nimi také biatlon, běh na lyžích, skoky na lyžích a alpské lyžování. Fanoušci je mohou sledovat jak na webu, tak v aplikaci. A to v téměř 30 světových jazycích, stejně jako ostatní sporty na Livesportu.

Jedná se o první zimní sporty, které jsme do nabídky zařadili po více než deseti letech fungování služby. Ta vyrostla hlavně na nejpopulárnějších sportech, fotbalu a hokeji, ale reagujeme na to, že sílí i skupina fanoušků dalších sportů, kteří chtějí mít rychlé a spolehlivé zpravodajství z mnoha sportů neustále po ruce,“ říká Patrik Dzurenda, provozní ředitel společnosti. Livesport je ryze česká firma a na trhu působí od roku 2006. Všechny své weby i mobilní aplikace vyvíjí ze své pražské centrály.

Livesport_zimní_sporty
Témata: , , , , ,

Související články

Dnes nejčtenější

.