• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Druhý Livesport Talk pro vývojáře bude v dubnu

  Zajímá vás programování a chcete si popovídat s vývojáři, kteří se starají o web, na který chodí 70 milionů uživatelů měsíčně? Pak je právě pro vás určený druhý Livesport Talk, na který zvou vývojáři z české společnosti Livesport každého, kdo se chce dozvědět víc o tom, jak pracují a jak zvládají velký zájem uživatelů z celého světa. Doručují jim rychlé sportovní zpravodajství. Kromě webu k tomu slouží i aplikace, kterou si stáhlo už téměř 30 milionů uživatelů.

  Konkrétně budou lidé z Livesportu povídat například o Node.js, což je nástroj, který využívají už čtyři roky. O své zkušenosti se podělí ve čtvrtek 20. dubna od 17:30 v pražském Hubu na Smíchově. Zvou všechny vývojáře, kteří si s nimi chtějí popovídat o tom, jak zvládají každý měsíc doručovat informace 70 milionům sportovních fanoušků po celém světě.

  Setkání je pro zájemce zdarma, ale kvůli omezené kapacitě je třeba se předem registrovat na webu . Můžete tam potkat mimo jiné i Karola Danka, který vede API tým Livesportu, Martina Zadražila, který se stal z PHP programátora plnokrevným Node.js vývojářem.Livesport je ryze česká firma a na trhu působí od roku 2006.

  livesport_talk_print_A1

  Leitz

  Diskuze

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online