Zavřít reklamu

Apple dnes v noci vydal novou reklamu na iPhone 7 respektive na iPhone 7 Plus s názvem Romeo and Juliet. Reklama obsahuje krátký náhled na příběh Romea a Julie, který se nejprve odehrává na zámku, ale pak se scéna přesune do divadla, kde pyšný tatínek nahrává výkon své dcery právě na iPhone 7 Plus. Produkt od Applu hraje v tomto případě jen malou roli a kromě nahrávání videa nejsou vyzdvihnuty žádné jeho další přednosti.

Mnohem zajímavější na celé reklamě ale je to, že se opět odehrává v České republice. Hned na začátku si můžete všimnout, že malá Julie běží po cestě k zámku. Na první pohled by si leckdo řekl, že se jedná o obyčejný zámek, ale pro náš Čechy zase tak obyčejný není. Konkrétně totiž jde o Státní zámek Libochovice, který se nachází severozápadně od Prahy. Na tuto skutečnost nás upozornil náš čtenář Michal, tímto mu moc děkujeme.

Na zámku Libochovice se ale zcela jistě odehrávají i další scény natáčené ve vnitřních prostorách a poté i samotné setkání Romea a Julie na pravé straně od zámku. Za zády Romea si můžeme všimnout loďky, ze které vystoupil. Loďka pluje na slepém rameni řeky Ohře, které se nachází hned vedle zámku.

https://youtu.be/qStdSMad6TY

libochovice
iphone-7-ad

 

Dnes nejčtenější

.