Zavřít reklamu

Apple dnes v noci vydal novou reklamu na iPhone 7 respektive na iPhone 7 Plus s názvem Romeo and Juliet. Reklama obsahuje krátký náhled na příběh Romea a Julie, který se nejprve odehrává na zámku, ale pak se scéna přesune do divadla, kde pyšný tatínek nahrává výkon své dcery právě na iPhone 7 Plus. Produkt od Applu hraje v tomto případě jen malou roli a kromě nahrávání videa nejsou vyzdvihnuty žádné jeho další přednosti.

Mnohem zajímavější na celé reklamě ale je to, že se opět odehrává v České republice. Hned na začátku si můžete všimnout, že malá Julie běží po cestě k zámku. Na první pohled by si leckdo řekl, že se jedná o obyčejný zámek, ale pro náš Čechy zase tak obyčejný není. Konkrétně totiž jde o Státní zámek Libochovice, který se nachází severozápadně od Prahy. Na tuto skutečnost nás upozornil náš čtenář Michal, tímto mu moc děkujeme.

Na zámku Libochovice se ale zcela jistě odehrávají i další scény natáčené ve vnitřních prostorách a poté i samotné setkání Romea a Julie na pravé straně od zámku. Za zády Romea si můžeme všimnout loďky, ze které vystoupil. Loďka pluje na slepém rameni řeky Ohře, které se nachází hned vedle zámku.

libochovice

 

Dnes nejčtenější

Další články