Zavřít reklamu

Je to jen pár dní, co vyšel nový iPhone 7 a jak to tak vypadá, pozornost se začíná obracet na jeho nástupce, který by měl dorazit příští rok. Včera jsme psali o tom, že „iPhone 2017“ už je v pokročilejší fázi vývoje a co přinese za novinky. Dnes je iPhone 8 znovu propírán v médiích. Tentokrát za to může věhlasný a téměř vždy přesný analytik, Ming-Chi Kuo ze společnosti KGI Securities. Co nám za zajímavé informace přinesl tentokrát?

Rozpovídal se více do hloubky o tom, co od iPhonu 8 můžeme v příštím roce očekávat. Popularita modelu Jet Black prý Apple motivuje k tomu, aby zase přišli se skleněným modelem, který bude doplněn o rám z nerezové oceli. Apple bude chtít znovu zachovat vysokou lesklost svého nového telefonu, minimálně ve stejné míře, jako má nový Jet Black iPhone 7. Nový materiál by měl být ale podstatně odolnější, jelikož právě Jet Black varianty téměř nic nevydrží a povrchová úprava je téměř hned poškozená.

Dále se Kuo zmiňuje o jakémsi rozdělení produktové řady telefonů. Budou existovat klasické varianty, které budou obsahovat kombinaci skla a hliníků (jako je to dnes běžné) a pak budou jakési prémiové modely, které budou ze skla a nerezové oceli. Vypadá to tedy, že Apple adoptuje stejný přístup, jaký má v případě Apple Watch. iPhone 8 by měl být exkluzivně vyráběn ve Foxconnu. I když jsou tyto spekulace a dohady opravdu velice vzdálené od skutečného vydání produktu, je nutné připomenout, že analytik Kuo úspěšně předpověděl, jak bude vypadat současný iPhone 7 a iPhone 7 Plus, už v lednu tohoto roku. Slova tohoto muže by tedy neměla být brána na lehkou váhu.

iPhone 8 curved OLED concept 2

Zdroj: Macrumors

Související články

Dnes nejčtenější

.