Letem světem Applem - Apple, iPhone

iStores.skDatum: 27.1.2016 Vydal: Daniel Pražák Kategorie: iPhone/iPod, Vše o Apple Komentářů: 4

iPhone dual cameraRenomovaní analytici z KGI dnes oznámili, že Apple chystá u iPhonu 7 systém duálního fotoaparátu, tedy dva zadní fotoaparáty, které by vzájemně spolupracovaly a díky kterým by iPhone pořizoval mnohem kvalitnější fotografie i video a hlavně by umožnil 2-3x optický zoom. KGI se navíc domnívá, že touto novinkou bude disponovat větší iPhone 7 Plus, tudíž Apple oba modely zase o něco více odliší, jelikož menší 4,7palcový model by nový systém nabídnout neměl.

Analytici dokonce uvádějí, že dvojice fotoaparátů nebude dostupná na všech modelch iPhonu 7 Plus, ale mohly by jimi disponovat jen některé “premium” modely. Ve zprávě se ještě tvrdí, že jeden fotoaparát bude zajišťovat optickou stabilizaci obrazu a široké zorné pole, zatímco druhá bude sloužit jako teleobjektiv a nabídne užší zorné pole.

Spekulace týkající se systému dvou fotoaparátu se objevily poprvé před vydáním iPhonu 6s, kdy Apple koupil společnost LinX, která se právě specializuje na systémy mobilních kamer s více moduly. Před několika týdny si navíc Apple nechal schválit patent, ve kterém celou technologii dvou fotoaparátu vysvětluje a popisuje i její zajímavé využití v praxi.

KGI dokonce už zveřejnilo své předpoklady, ve kterých uvádí, že 30% prodaných iPhonů 7 bude vybaveno duálním fotoaparátem. Apple by tak nabízel vlastně hned několik variant iPhonu 7, jak pro běžné uživatele, tak pro ty, co chtějí větší uhlopříčku a pak ještě pro uživatele, kteří chtějí, aby byl jejich smartphone vybaven exkluzivními funkcemi, což by v tomto případě měl být právě systém dvou fotoaparátů.

Očekává se, že Apple jako obvykle představí iPhone 7 a iPhone 7 Plus v září tohoto roku. Navíc se očekává, že už v březnu uvede společnost na trh nový 4″ iPhone 5se.

iPhone 7 dualni fotoaparat*zdroj: 9to5macReklama.
Odoberať komentáre cez RSS

 1. Majdy


  27. ledna, 2016 | 15:57
  0 Pulses

  Toto delenie sa mi vážne nepáči… chcem top model, ale Plus je jednoducho veľký a nekúpim si ho…

 2. camborne


  27. ledna, 2016 | 17:13
  0 Pulses

  Apple už ma svoje produkty tak roztrieštené, ze sa v tom začínam strácať. Iphone bol vždy prémiový telefon jeden iphone ktory bol TOP. Teraz sa ta premiovost uplne stratí.

 3. nostradamus


  27. ledna, 2016 | 18:30
  0 Pulses

  Takýmto tempom bude mať apple čoskoro viacej modelov ako samsung

 4. SKUFF


  27. ledna, 2016 | 18:40
  0 Pulses

  Velmi vystizny komentar z macrumors:
  “History doesn’t repeat itself, but it does rhyme a lot. I can’t help thinking that Apple in the 80s/early 90s had lots of products, lots of models, trying different things, trying to be everything to everyone, and nearly tanked. The “se” moniker just seems too eerily familiar. There’s no more Steve to swoop in and wheel-and-deal it back into profitability”

Chcete komentovat tento článek?

Přihlásit se » Registrovat se »

Další články


Reklama

reklama quikset
Reklama

Reklama

Reklama

reklama qnap
Reklama

Reklama

iPouzdro kryt na iPhone
Reklama

iStores.sk
Reklama

reklama mzone
Reklama