• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Apple za $20 milionů koupil společnost LinX, chce tak zlepšít fotoaparát iPhonu

  Linx iconApple údajně koupíl Israelskou technologickou firmu LinX. O této akvizici informovala CNBC. Podle informací Apple koupil společnost LinX přibližně za 20 milionů dolarů. Částka však není stoprocentně potvrzena, avšak měla by se kolem zmíněné hodnoty pohybovat. Ani samotná akvizice není společností Apple nebo LinX potvrzena, jelikož ani jedna ze společností nemá povinnost to nikomu sdělovat. Je však možné, že jedna ze stran to brzy potvrdí.

  A čím je společnost LinX pro Apple tak zajímavá? Především tím, že se zabývá výrobou speciálních fotoaparátů pro mobilní zařízení, které mají více snímačů vedle sebe a tvoří tak pole fotoaparátů, pomocí kterých se dají požizovat například 3D snímky. Přibližnou představu si můžete udělat z obrázku níže. Apple by tak mohl technologii získanou zmíněnou akvizicí použít pro vylepšení fotoaparátu u iPhonu a dalších svých zařízení.

  Linx cameras  *zdroj: 9to5mac

  Leitz
  Vstoupit do diskuze

  Diskuze

   “pomocí kterých se dají požizovat například 3D objekty”

   chtelo by to opravit

   Já stále tak nějak bojuji s “mají více clon vedle sebe”. Clona v objektivu slouží k tomu, abychom mohli upravit množství dopadajícího světla na snímač a na obrázcích nejsou clony.

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online