Zavřít reklamu

iPhone 7 má další problém. Nejprve si uživatelé stěžovali na syčící procesor při zátěži, poté některým nefungoval ovladač na Lightning sluchátkách, dále si někteří stěžovali na nízkou hlasitost při hovorech a nyní uživatelé hlásí zažloutlé displeje. Poslední a zároveň nejnovější problém je snad ten vůbec nejzásadnější a stěžují si na něho nejenom naši čtenáři, ale dokonce jsme jej zaregistrovali i my v redakci na iPhonu 7 Plus, který pro vás momentálně recenzujeme.

Displej iPhonu 7 by měl být lepší než nabízí předchozí model. Měl by být až o 25% jasnější a a nabídnout lepší barvy. To ale pravda jen v případě, pokud nenarazíte na špatný kus. Spoustě zákazníkům se totiž do rukou dostal iPhone 7 se zažloutlým displejem, kdy žlutá je především bílá, podobně jako na OLED displejích, ale iPhone má prozatím LCD displej.

Na problém si stěžují zákazníci po celém světě a Apple prý v oficiálních obchodech vyměňuje kus za kus. Na zažloutlý displej jste nás dokonce upozorňovali i vy, naši čtenáři, prostřednictvím e-mailu a dokonce se již řeší na našem Apple fóru. Jeden vadný kus se žlutým displejem máme dokonce i my v redakci. Jedná se o iPhone 7 Plus v Black variantě s 256GB úložištěm, tedy vůbec o ten nejdražší model, co Apple nabízí. Snažili jsme se zažloutlý displej vyfotit a porovnat jej s displejem iPhonu 6s. Problém se nám podařilo docela dobře zachytit a jak můžete vidět, nemáme aktivovaní ani Noční režim, ani nijak upravené barvy v nastavení.

Na internetu sice naleznete návod, jak tento problém vyřešit. Ten jsme samozřejmě vyzkoušeli a nepomohl. Problém totiž v drtivé většině případů není softwarový, ale hardwarový a někteří odhadují, že se jedná o lepidlo, které je mezi LCD a sklem. Pokud jste se se stejným problémem setkali i vy, nezbývá vám nic jiného, než poslat telefon na reklamaci a zažádat si o nový kus.

img_0597

Dnes nejčtenější

.