Zavřít reklamu

5coins iconPřipravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilu a aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

BusyBox
BusyBox vám umožní sledovat množství času, které trávíte nad jednotlivými činnostmi. Můžete také synchronizovat všechny údaje s Dropboxem a mít je tak k dispozici na každém vašem iOS zařízení.

[appbox appstore id863003886 oldprice=“2,99€“]

Peace
Peace nabízí surreální průzkum zvuků jako např. déšť, vlny oceánu, vítr, hrom, zvony, zvířata, vodopád, tropický deštný prales a mnoho dalšího. Pokud hledáte krásně přehlednou a intuitivní aplikaci, která vám pomůže se pořádně zrelaxovat, tak si zkuste stáhnout Peace.

[appbox appstore id996140950 oldprice=“0,99€“]

Compress Video
Compress Video je aplikací, která umí zmenšit videa a ušetří vám tak mnoho místa na vašem iOS zařízení. Samozřejmostí je zachování co nejlepší kvality videa.

[appbox appstore id691702600 oldprice=“2,99€“]

5coins
5coins je aplikací, která vám přehledně zodpoví otázku, jak moc utrácíte své peníze. 5coins je prostou aplikací pro monitorování vašich denních výdajů. 5coins není zbytečně přeplácanou aplikací, ve které se ztrácíte v jednotlivých funkcích, zaměřuje se pouze na vaše výdaje. 5coins podporuje iCloud.

[appbox appstore id572886919 oldprice=“1,99€“]

Call a Taxi
Využíváte často služby taxíků? Hledáte nějakou praktickou aplikaci, díky které bude hledání nějakého taxíku mnohem jednodušší? Pak jste na správné adrese – Call a Taxi vám přináší možnost okamžitě najít taxík, ať už jste kdekoliv. Pokud vlastníte Apple Watch, tak vám uděláme radost – aplikace je totiž podporuje.

[appbox appstore id468663324 oldprice=“7,99€“]

DataControl
DataControl nabízí tu nejjednodušší cestu, jak si udržovat přehled o spotřebě mobilních dat. Aplikace vám poskytne prosté a přehledné uživatelské rozhraní, se kterým bude radost pracovat. DataControl nabízí i widget, takže budete mít přehled i ve svém oznamovacím centru. Aplikace předpoví, jaká spotřeba dat je pro vaše iOS zařízení rozumná a sleduje mobilní data LTE/4G/EG a WiFi.

[appbox appstore id1116652029 oldprice=“0,99€“]

Work.JOT
Work.JOT je aplikací zaměřující se na spravování vašich úkolů a připomínek. Spravujte, analyzujte a poznamenávejte si své úkoly za pomocí této užitečné aplikace.

[appbox appstore id891946734 oldprice=“4,99€“]

i-School
Tato aplikace je velmi minimalistická, ale přesto obsahuje vše, co potřebujete. Rozvrh a poznámky jsou připojeny ke školním hodinám/přednáškám a aplikace poskytuje mnoho dalších funkcí. Máte možnost zaznamenávat si známky a domácí úkoly. Udělejte si fotografii nebo použijte funkci nahrávání hlasového záznamu k vytváření poznámek. Velmi prosté. Velmi užitečné.

[appbox appstore id702741450 oldprice=“2,99€“]

Recorder Pro
Recorder Pro je snadno použitelnou a zároveň výkonnou nahrávací aplikací pro vaše iOS zařízení. Aplikace také nabízí ochranu nahrávek za pomocí hesla, umožní vám vytvářet poznámky, tagy, možnost výběru z různých formátů (MP3, M4A, CAF, AIFF, WAV), fotografie, možnost sdílení na iCloud a mnoho dalšího.

[appbox appstore id1099022036 oldprice=“4,99€“]

He Likes The Darkness
He Likes The Darkness vám nabízí příběh o malém stvoření, které se jmenuje Paul. Paul opravdu neskutečně miluje temnotu, takže si dokážete představit všechen ten smutek, když se na obloze objeví zářivé hvězdy. Záře z těchto hvězd rozptyluje všechnu temnotu, takže Paulovi musíte pomoct. Obrovský svět, který je domovem našeho hlavního hrdiny, obsahuje 5 odlišných planet, které nabízejí 75 levelů. S každou sesbíranou hvězdou bude svět zase o něco temnější.

[appbox appstore id723411897 oldprice=“1,99€“]

The Island: Castaway
V této hře vás čeká naprosto intenzivní výzva. The Island: Castaway je extrémně návykovou simulací. Jste uvězněni na ostrově a musíte se naučit, jak rybařit, lovit, chytat hady a nalézt vzácné rostliny. Ale v této hře není vše o klasickém přežití, ale musíte také prozkoumat tajemný ostrov a popřípadě najít nějaké nápovědy a rozluštit starodávné nápisy. Pokud všechny tyhle záhady vyřešíte, tak to může být vaše jediná šance, jak se dostat zpátky domů. První náhled je pro iPhone a iPod Touch a druhý náhled pro iPad.

[appbox appstore id660781150 oldprice=“4,99€“]

[appbox appstore id660783298 oldprice=“2,99€“]

 

 

Dnes nejčtenější

.