Zavřít reklamu

Apple BazarMinulý měsíc jsme spustili na LsA diskusní Apple Fórum, které se stalo první novou částí našeho magazínu a slíbili jsme, že revitalizace LsA bude mít celkem čtyři části. Dnes mám tu čest představit druhou z nich, kterou tvoří Apple Bazar.

Stejně jako fórum se i bazar stává nedílnou součástí LsA a můžete jej od dnešního dne začít plně využívat. Zadávání inzerátů je zcela intuitivní a nechybí ani filtr ve vyhledávání mezi inzeráty, kde si můžete nechat zobrazit například jen produkty, které jsou ještě v záruce nebo jejichž cena nepřesahuje určitou částku.

Apple Bazar je také plně přizpůsoben pro smartfony a to do takové míry, že můžete inzerát vložit přímo ze svého telefonu včetně toho, že prodávaný předmět vyfotíte telefonem a rovnou fotografie odešlete na náš server. Pro vložení inzerátu a nafocení produktu tedy vůbec nepotřebujete počítač.

Věříme že se vám bude náš bazar líbit a najdete zde spoustu zajímavých kousků ke koupi a nebo se naopak zbavíte těch, na které se již jen usazuje prach u vás doma. Apple Bazar je vám plně k dispozici a již nyní se těšíme na první inzeráty. Dvě fáze revitalizace LsA jsou tedy úspěšně za námi a my se už nemůžeme dočkat až vám ukážeme další dvě novinky!

bazar

Související články

Dnes nejčtenější

.