Zavřít reklamu

iPhone-7-dummy- iconAnonymní čtenář zahraničního serveru MacRumors zveřejnil fotografii údajného iPhonu 7 ze zkušební produkce. Samozřejmě může jít o podvrh, ale únik nám potvrzuje několik informací, které se poprvé objevily už před pár měsíci. Hned na první pohled si můžete všimnout, že iPhone 7 je v mnohém podobný současnému iPhonu 6 a 6s, ale přeci jen zde najdeme tři zásadní odlišnosti, alespoň co se zadní strany týče.

Za prvé se iPhone 7 zbavil pruhů pro antény vedoucích přes záda telefonu. Zůstaly tedy jen pruhy po hranách, díky čemuž je zadní strana o něco čistší. Druhou designovou odlišností je zarovnaná čočka fotoaparátu s tělem. Fotoaparát tedy nevstupuje nad tělo, což byl jeden z nejvíce kritizovaných prvků na iPhonu 6.

Informace o obou výše uvedených designových odlišnostech od předchozí generace, tedy od současných modelů, vypluly na povrch už ke konci minulého roku a několik zdrojů je potvrdilo i začátkem letošního roku. Nicméně fotoaparát u většího iPhonu 7 Plus, který by měl být duální, pravděpodobně vystupovat bude, jelikož se inženýrům z Applu nepodařilo dvě čočky do tenkého těla schovat.

Třetí novinkou, kterou nám snímek níže prozrazuje, je přítomnost Smart Connectoru, který Apple poprvé představil v září minulého roku společně s velkým iPadem Pro. Smart Connector by mohl iPhonu 7 dodat dlouho očekávané bezdrátové nabíjení, ovšem od nedávna se proslýchá informace, že jej Apple do chystané generace nakonec neimplementuje. Je tedy otázkou, zda je pravdivá informace o jeho absenci či fotografie níže, která jeho přítomnost naopak potvrzuje.

Posledním, takovým nejasným bonusem, je absence 3,5mm jacku. Spodní hrana telefonu není na fotografii pořádně zřetelná, ale sluchátkový jack vidět není, dokonce ani nějaký náznak, který by jeho přítomnost potvrzoval. iPhone 7 by měl místo jacku nabídnout druhý reproduktor, ale na uniklém snímku níže je vidět, že iPhone 7 disponuje jen jedním reproduktorem.

iPhone-7-dummy-2

Dnes nejčtenější

.