• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Microsoft vymyslel nový 3,5mm jack, který zabere jen polovinu místa

  3,5mm jack to má v poslední době velmi nahnuté, protože jej Apple naprosto odepsal. Mnohé společnosti v tomto kroku drží s Applem a od jacku také postupně upouštějí. Mezi ně rozhodně nepatří Microsoft, který pro jack vytvořil nový konektor, který zabere jen polovinu místa.

  V patentu můžeme najít 3 varianty. Ta první využívá látkovou membránu, která se roztáhne do potřebné velikosti v momentu, kdy je jack zapojen. Druhá varianta uvažuje o ohebném materiálu a třetí o mechanickém roztažení.

  Zdroj: zive.cz

  Leitz
  Vstoupit do diskuze

  Diskuze

   Marian Airton Jurco

   Jo tak to se bude dobře ohejbat ne??a proč vubec lidi chteji jack???

   Jirka Chrz

   Protože drtvivá vetšina planety jsou tzv. Nostalgici aka. Všechno dobrý už tu bylo a všechno co je modernější než to předtim stojí za hovno.
   A taky bych řekl, že v tom hraje roli cena … Víš co pro spousty lidí je pohodlnější si koupit v Datartu špuntový Sony za 300,- který se ti za 3 měsíce rozjebou, ale za pár kaček je zase koupíš znova než se starat třeba o AirPody za X tisíc.

   Honza Berka

   Hmm třeba proto, že sluchátka od Apple mi vůbec nesedí v uchu a vypadavaji a pro mě mají příšernou kvalitu zvuku no bohužel od iP7 a vyšší už tam žádné než ty jejich bez redukce nepřipojím. Proto bych chtěl třeba Jack…

   Jirka Chrz

   Honza Berka Ono existuje víc bezdrátových sluchátek než jenom AirPody … některý možná i levnější a jsou na trhu řadu let.

   Jirka Chrz

   Marian Airton Jurco Já byl dřív taky zastánce 3.5mm jacku, ale co jsem měl možnost si vyzkoušet právě AirPody tak uvažuji, že si udělám na Vánoce radost. ? Za mě je to absolutně úžasná věc. ☺️

   To je nějaký vtip? V každém případě se roztáhne? Kam? Do místa kolem, které mu musí být vyhrazeno. ???

   Wild von Schwein

   Připadá mi to, jako když jsme vyráběli nejlepší černobílé televize na světě…akorát všichni už kupovali barevné

   Marek Baloun

   Nezvládlo to prodat něco tak primitivního jako byla Lumie a chce to dělat revoluci v něčem tak primitivním, že to tu je pomalu déle než ono samo ?

   Jirka Chrz

   Já byl taky ten co by 3.5mm jack nedal, ale jako udělám si k Vánocům radost a koupim si AirPody, protože to je naprostá bomba. ☺️

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online