Microsoft vymyslel nový 3,5mm jack, který zabere jen polovinu místa

3,5mm jack to má v poslední době velmi nahnuté, protože jej Apple naprosto odepsal. Mnohé společnosti v tomto kroku drží s Applem a od jacku také postupně upouštějí. Mezi ně rozhodně nepatří Microsoft, který pro jack vytvořil nový konektor, který zabere jen polovinu místa.

V patentu můžeme najít 3 varianty. Ta první využívá látkovou membránu, která se roztáhne do potřebné velikosti v momentu, kdy je jack zapojen. Druhá varianta uvažuje o ohebném materiálu a třetí o mechanickém roztažení.

Zdroj: zive.cz

|
26
Leitz

Diskuze

  Marian Airton Jurco

  Jo tak to se bude dobře ohejbat ne??a proč vubec lidi chteji jack???

  Reagovat
  Jirka Chrz

  Protože drtvivá vetšina planety jsou tzv. Nostalgici aka. Všechno dobrý už tu bylo a všechno co je modernější než to předtim stojí za hovno.
  A taky bych řekl, že v tom hraje roli cena … Víš co pro spousty lidí je pohodlnější si koupit v Datartu špuntový Sony za 300,- který se ti za 3 měsíce rozjebou, ale za pár kaček je zase koupíš znova než se starat třeba o AirPody za X tisíc.

  Reagovat
  Honza Berka

  Hmm třeba proto, že sluchátka od Apple mi vůbec nesedí v uchu a vypadavaji a pro mě mají příšernou kvalitu zvuku no bohužel od iP7 a vyšší už tam žádné než ty jejich bez redukce nepřipojím. Proto bych chtěl třeba Jack…

  Reagovat
  Jirka Chrz

  Marian Airton Jurco Já byl dřív taky zastánce 3.5mm jacku, ale co jsem měl možnost si vyzkoušet právě AirPody tak uvažuji, že si udělám na Vánoce radost. ? Za mě je to absolutně úžasná věc. ☺️

  Reagovat
  Honza Lhotský

  Stejne to nikdo nebude pouzivat, protoze to apple zrusil a nastavil tak dobu bezdrstovou. Amen ??

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz