Zavřít reklamu

iPhone 7 Hajek koncept iconZatímco představení 4palcového iPhone SE klepe netrpělivě na dveře, na iPhone 7 si ještě několik měsíců počkáme, jelikož jej Apple neukáže s největší pravděpodobností dříve, než v září. Nic ale nebrání tomu, aby už nyní společnost připravovala výrobu iPhonu nové generace, a tak v poslední době nečteme v podstatě o ničem jiném, než o jednom úniku za druhým. Je otázkou, zda jsou všechny informace pravdivé a úniky reálné, ale zdá se, že se iPhone 7 zbaví zadních pruhů vedoucí přes záda telefonu a 5,5″ model bude disponovat duálním fotoaparátem, který by měl být podle nedávného úniků nevzhledně vystouplý.

iPhone Pro, jak by se větší model s duálním fotoaparátem měl údajně jmenovat, bude dokonce podle úniku disponovat Smart Connectorem z iPadu Pro, jehož využití nám u smartphonu zůstává zatím velkou záhadou. Dobrou zprávou ale je, že ačkoli větší model budou hyzdit vystouplé čočky fotoaparátu, u menšího modelu by se měl fotoaparát schovat opět do těla.

A právě na těchto informacích založil designér Martin Hájek své nejnovější koncepty. Nepředstavil ale jen jeden koncept, dokonce ani dva koncepty, ale hned tři koncepty očekávaných iPhonů. Konkrétně jde o iPhone SE, který nám Apple ukáže v záři reflektorů už v pondělí, poté o běžný 4,7palcový iPhone 7 a nakonec o iPhone Pro s již zmíněnou duální „bradavicí“ a Smart Connectorem.

Zmíněné koncepty jsou užitečné hlavně proto, že nám v plné „kráse“ ukazují, jak budou nové iPhony vypadat. Zalezlá čočka u středního modelu je jistě ku prospěchu, ale zůstává otázkou, zda potenciální zákazníci uvítají pruhy lemující horní a spodní hranu telefonu. Stejně tak nás iPhone Pro nejspíše oslní svými skvělými fotografiemi, ale opět nastává otázka, kolika lidem se bude zamlouvat vystouplý duální fotoaparát. Na většinu snímků se můžete podívat níže, zbytek najdete na stránkách Martina Hájka.

iPhone 7 Hajek koncept FB
iPhone 7 hajek koncept 1
iPhone Pro hajek koncept 1
iPhone Pro hajek koncept 2
iPhone Pro hajek koncept 3
iPhone SE hajek koncept 1
iPhone SE hajek koncept 2

Související články

Dnes nejčtenější

.