Letem světem Applem - Apple, iPhone

iStores.skDatum: 27.1.2016 Vydal: Denis Surových Kategorie: iPhone/iPod, Mac, Ostatní, Vše o Apple Komentářů: 2

SafariVětšina z uživatelů produktů Apple používá předinstalovaný prohlížeč Safari. Ten dnes představoval pro některé problém, neboť jak na iOS, tak na Macu si několik lidí stěžovalo na časté pády. Někteří uživatelé Macu navíc tvrdí, že jim ani prohlížeč nenabízí při psaní do adresního řádku návrhy. Na iPhonech a iPadech nastane pád aplikace při kliknutí právě do adresního řádku.

URL vyhledávání, automatické doplňování a další funkce Safari, fungují na principu dotazů, které se odesílají na server Applu a ten následně odesílá zpět odpověď. Zde je nejspíše problém a tak vám přinášíme návod, jak jej opravit.Na iOS otevřete Nastavení>Safari>HLEDAT a zde vypnete funkci “Návrhy Safari”. Pokud máte stejný problém i na Macu, stačí zapnout Safari>Předvolby>Hledat a zde vypnete “Zahrnout návrhy v Safari”.

Uživatelé, kteří si stěžují, jsou z různých koutů světa a tak je možné, že se problém může objevit i u nás v ČR. Jiným řešením problému, může být také přepnutí do anonymního režimu. Nejčastěji se objevuje pád aplikace na systémech iOS 8, iOS 9 a OS X 10.11.

safari_ios

safari_mac

Safari iOS iPhone


*Zdroj: macrumorsReklama.
Odoberať komentáre cez RSS

 1. TheKernel32


  27. ledna, 2016 | 21:48
  0 Pulses

  Mohu potvrdit funkčnost návodu. Mám iPad pro a zničeno nic při kliknutí do vyhledávacího pole mi Safari spadlo. Aniž bych klikal na crashsafari a podobné stránky.

 2. JPS


  28. ledna, 2016 | 9:20
  0 Pulses

  Díky, rovněž potrzuji pro Safari na MAC.

Chcete komentovat tento článek?

Přihlásit se » Registrovat se »

Další články


Reklama

reklama quikset
Reklama

Reklama

Reklama

reklama qnap
Reklama

Reklama

iPouzdro kryt na iPhone
Reklama

iStores.sk
Reklama

reklama mzone
Reklama