Nový trik: Jak v iOS 9 díky chybě skrýt jakékoli předinstalované aplikace

iOS 9 icon

Apple stále pracuje na oficiálním způsobu, jak skrýt předinstalované aplikace v systému iOS. Například většina běžných uživatelů nikdy nepoužije aplikace jako Akcie, Wallet, Tipy, Diktafon a další, které prostě ze svého zařízení neodstraníte a máte je zde napořád. Pokud máte iOS 9 až 9.2, máte možnost tyto aplikace dočasně skrýt. Právě v těchto verzích systému je chyba, která vám to umožní.

Stačí si vytvořit složku, do které si přetáhnete nepotřebné aplikace. Poté vezmete jednu aplikaci a přesunete ji na druhou stránku složky, pustíte ji a znovu ji vezmete a přetáhnete na stránku třetí. Aplikaci však stále musíte držet a přitom stisknout domovské tlačítko a aplikace zmizí. Takto skryté aplikace nejsou odstraněny, ale jsou jakoby neviditelné. Objeví se až poté co zařízení restartujete. V září oznámil CEO Applu Tim Cook, že Apple pracuje na způsobu, jak odstranit některé výchozí aplikace. Některé z nich však odstranit nelze, neboť jsou důležité k provozu některých funkcí.


iOS 9 skryt predinstalovano aplikace chyba

*zdroj: appleinsider

|
7
Leitz

Diskuze

  náhodou Wallet appka je celkom fajn – na letenky.. a tiež Booking.com appka s Wallet spolupracuje, tak táto ešte celkom sa dá, aj keď každý deň nevyužiteľná 🙂

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz