• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Nový trik: Jak v iOS 9 díky chybě skrýt jakékoli předinstalované aplikace

  iOS 9 icon

  Apple stále pracuje na oficiálním způsobu, jak skrýt předinstalované aplikace v systému iOS. Například většina běžných uživatelů nikdy nepoužije aplikace jako Akcie, Wallet, Tipy, Diktafon a další, které prostě ze svého zařízení neodstraníte a máte je zde napořád. Pokud máte iOS 9 až 9.2, máte možnost tyto aplikace dočasně skrýt. Právě v těchto verzích systému je chyba, která vám to umožní.

  Stačí si vytvořit složku, do které si přetáhnete nepotřebné aplikace. Poté vezmete jednu aplikaci a přesunete ji na druhou stránku složky, pustíte ji a znovu ji vezmete a přetáhnete na stránku třetí. Aplikaci však stále musíte držet a přitom stisknout domovské tlačítko a aplikace zmizí. Takto skryté aplikace nejsou odstraněny, ale jsou jakoby neviditelné. Objeví se až poté co zařízení restartujete. V září oznámil CEO Applu Tim Cook, že Apple pracuje na způsobu, jak odstranit některé výchozí aplikace. Některé z nich však odstranit nelze, neboť jsou důležité k provozu některých funkcí.


  iOS 9 skryt predinstalovano aplikace chyba

  *zdroj: appleinsider

  Leitz

  Diskuze

   náhodou Wallet appka je celkom fajn – na letenky.. a tiež Booking.com appka s Wallet spolupracuje, tak táto ešte celkom sa dá, aj keď každý deň nevyužiteľná 🙂

   majkspiris: jak často restartujete iphone? … já za rok restartoval jednou a to bylo preventivně po instalaci iOS 9

   mě tonepřijdejako chyba ale spíš jako kdyby to tam nechal apple naschvál při testování ios

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  Další články

  HighSky - Obchodujte online