Zavřít reklamu

iPhone 7 koncept iconAť chcete nebo ne, Samsung svým jedinečným smartphonem Galaxy S6 Edge definoval minimálně svou budoucnost chytrých telefonů. Zahnutý displej je něco, s čím přišel jen Samsung a nikdo mu prvenství vzít nemůže. I tak se ale objevují spekulace, že další vlajkové lodě BlackBerry a Lumia budou disponovat zahnutým displejem podobným tomu u Galaxy S6. A co kdyby něco podobného nabídl Apple u svého iPhonu 7? Na výsledek se můžete podívat díky nejnovějšímu konceptu od Kyla Hatfielda.

Buďme upřímní: Zahnutý displej nepřináší nic revolučního, jen zkratky k rychlému spuštění aplikací a kontaktů nebo rychlý náhled hodin v momentě, kdy je displej položen směrem k podložce, ale to je tak asi vše. Chce to ještě dlouhou dobu vývoje a zamyšlení, ale jinak by mohl být zahnutý displej poměrně velkým skokem vpřed. I přesto ale telefon se tímto displejem vypadá jinak než všechny ostatní a dovolím si napsat, že docela i pěkně a futuristicky.

Ale zpět k samotnému konceptu. Autor se rozhodně inspiroval vlajkovou lodí Samsungu, ale dodal iPhonu jakýsi šmrnc neskutečného minimalismu. Fotoaparáty jsou mnohem menší a Home tlačítko s Touch ID je také o něco menší než u současných modelů a jen se jakoby skrývá pod gigantickým displejem, který vévodí celému telefonu. Celý iPhone 7 vypadá, jako kdyby se soustředil jen a jen na displej. Ten působí dojmem, že vše z něho vystupuje do prostoru, ale to má na svědomí samozřejmě jen zpracování konceptu a použitá fotografie. Na zádech pak nenajdeme žádné Apple logo, ale jen nápis „iPhone.“ Více ale autor ke svému konceptu nezveřejnil, a tak se můžeme pokochat jen netradičním designem.


iPhone 7 koncept 2
iPhone 7 koncept 3
iPhone 7 koncept 4
iPhone 7 koncept 5

iPhone-7-koncept-3

Související články

Dnes nejčtenější