Zavřít reklamu

Apple TV 2014

Apple plánuje představit svou dlouho očekávanou Apple TV už za měsíc v září. Informaci zveřejnil server Buzzfeed na základě zdrojů ze společnosti Apple, kteří jsou obeznámeni s plány společnosti. Nová generace Apple TV bude představena v září společně s novým iPhonem 6s a iPhone 6s Plus. 

Jak už se proslýchalo dříve, nová generace by měla nabídnout A8 procesor a hlavně nový ovladač s Touch ID, který se postará o velkou změnu v ovládání jablečného set-top boxu oproti současnému ovladači. Nová Apple TV bude obsahovat i nový operační systém, který bude plně podporovat App Store, API vývojářů a ovládání pomocí Siri. Co se týče vzhledu, tak by měla nabídnout tenčí tělo a zcela nový design.

Podle informací od Buzzfeed ale Apple společně s novou generací Apple TV nepředstaví spekulovanou televizní službu, která by měla být založena na internetovém streamu. Podle Buzzfeed ji Apple představí až později, pravděpodobně někdy ke konci roku 2015 nebo až v roce 2016.

Původně se očekávalo, že nová Apple TV bude představena už v červnu na Worldwide Developers Conference 2015, jenže pár týdnů před konferencí vypluly  na povrch informace, že Apple novou generaci nepředstaví kvůli tomu, že novinka ještě nebyla připravena, což se tvrdilo také o zmíněné televizní službě. Apple nepředstavil novou generaci Apple TV už od roku 2012, tudíž by nyní mohl udělat opravdu velký skok v této oblasti, jestliže novinka bude podporovat App Store a další možnosti, které byly zmíněny výše.

appletvtouch_2

 

Dnes nejčtenější

.