Zavřít reklamu

John LegereZákazníci T-Mobile v USA mají dnes důvod jásat. Operátor totiž pridal Apple Music do uskupení Music Freedom, kam T-Mobile zařadil hudební služby jako je Spotify, Pandora, Rdio, Google Play Music, iHeartRadio, SoundCloud, SiriusXM a nově také Apple Music. Těmto službám pak T-Mobile neúčtuje přenesená data v rámci FUP, ale uživatelé je mohou používat zcela bez omezení bez toho, aniž by přišli o svá data určená pro surfování a další aplikace.

Datový tarif tak nezahrnuje data přenesená přes výše uvedené hudební služby, díky čemuž máte možnost využívat dané služby bez jakéhokoli omezení, tedy pouze s omezením, které mají samotné služby. A protože je CEO T-Mobile frajer, jen tak mezi řečí řekl, že kdo si koupí iPhone 6 s tarifem JUMP! a plněním minimálně 15$ měsíčně, má zdarma nárok na výměnu za iPhone 6s zdarma, jakmile bude telefon dostupný!

Otázka je tedy celkem jednoduchá, v čem je tak zásadní rozdíl mezi Američanem a Čechem, když Američan dostává od stejné společnosti jako Čech neskutečné výhody, na které můžeme u nás jen zapomenout.


Apple-Music-T-Mobile-Music-Freedom

Dnes nejčtenější

.