Zavřít reklamu

Apple Music ikona
Apple.cz začal na svých oficiálních stránkách informovat o Apple Music. K dispozici je nyní stejně jako na dalších světových doménách společnosti Apple samostatná sekce Apple.com/cz/music, kde se dozvíte vše podstatné o nové službě Apple Music. 

Podle oficiálních českých stránek Applu nebudeme ochuzeni o nic, co bude k dispozici v USA a dalších zemích, tedy ani o Beats 1 rádio a další vychytávky spojené s Apple Music. Zatím co na stránkách v USA je napsáno, že bude služba psuštěna 30. 6. 2015, na českých stránkách je stále uvedeno jen to, že se dočkáme již brzy. Zajímavé také je, že Apple mlží co se ceny týká a tak zatím co na jiných trzích cenu najdete na Apple.cz v informacích o členství sice informace jsou, ovšem bez cen.

Stejně tak je na tom i Apple.sk a tak to vypadá, že se služby dočkáme v ČR i SR a to již v úterý 30. 6. 2015 a to navzdory tomu, že toto datum na webu prozatím není umístěno. Na informace o Apple Music v Češtině / Slovenštině se můžete podívat přímo na apple.cz nebo apple.sk.

Apple Music

 

Dnes nejčtenější

.