Zavřít reklamu

Fallout ShelterFanoušci studia Bethesda se pravděpodobně v tuto chvíli cítí jako by celou noc nespali, přesně ve 4:00 našeho času totiž dnes začala konference Bethesda na E3, kde společnost představila nejen nového Dooma a několik dalších novinek, ale zejména pak nový Fallout 4, kterého se dočkáme ještě letos. Samotný Fallout 4 nabídne několik revolučních novinek jako je například možnost budovat vlastní vesnici, vlastní výzbroj a další věci.

Co je však důležité pro nás je fakt, že Fallout 4 vyjde taktéž ve speciální edici, jejíž součástí je počítač na ruku, který vypadá jako Apple Watch z roku 1970. Počítač bude nejen ve hře, ale fyzicky jej dostanete také přímo ve speciální sběratelské edici.  Fyzický i virtuální počítač pak bude propojen a uvidíte na něm statistiky ze hry, inventář a mnoho dalšího. Pokud si nechcete kupovat speciální edici, která jistě nebude zrovna za pár korun, vzhledem k tomu jak promakaně počítač vypadá, můžete si software samotného počítače stáhnout také na iPhone nebo Android. Ostatně na tyto novinky se můžete podívat na videu níže v čase 1:08

Fallout Shelter
Další novinkou, kterou Bethesda na své konferenci představila a kterou si můžete již dnes zahrát přímo na svém iPhonu nebo Androidu je hra Fallout Shelter, která se odehrává v protiatomovém krytu. Vaši úkolem je, aby byli všichni obyvatelé krytu spokojeni, zabezpečeni po všech stránkách a chráněni před nebezpečím, které se ukrývá na povrchu. Kryt můžete budovat, vylepšovat a jeho obyvatele vést k co největší spokojenosti pomocí toho, že jim najdete ideální zaměstnaní, vzdělání, poskytnete jim oblečení, zbraně a další schopnosti.

Abyste mohli kryt rozšiřovat musíte kombinovat obyvatele s různými dovednostmi, kteří následně mohou postavit například rádiovou místnost a tak dále. Obyvatelé samozřejmě musíte také posílat na povrch pro zásoby, průzkum a tak dále, ale nesmíte je nikdy nechat zemřít. Hru si zahrajete na iPhone 5 nebo novějším, na iPadu mini 2. generace nebo novějším a na iPadu 3. generace nebo novější. Optimalizace pro iPhone 6, iPhone 6 Plus a iPad Air 2 je pak samozřejmostí. Hra je dostupná zcela zdarma, ale využívá známý free-to-play model.

fallout_shelter

Dnes nejčtenější

.