Zavřít reklamu

iphone-7-concept-studiomonroeApple by letos neměl představit menší iPhone, ale nový koncept iPhonu 7 ukazuje nový způsob, jak ovládat telefon jednou rukou, aniž by se musela zmenšovat velikost displeje iPhonu. Koncept je inspitovaný současným designem iPhonu 6 a při zaměření na displej by se dalo říci, že také Apple Watch. Render totiž ukazuje, jak by vydal iPhone s edge-to-edge displejem lemovaným kovem právě jako hodinky od Applu.

Koncept iPhonu 7 vytvořilo StudioMonroe. Jak si můžete na první pohled všimnout, iPhonu chybí klasický home button, který je tu s námi už od první verze. Právě jeho absence umožní zmenšit velikost iPhonu při zachování stejné uhlopříčky. Funkce Touch ID je implementována přímo v obrazovce, která nabízí Force Touch displej včetně čtečky otisku prstů.

Zda se však, že autor zapomněl (možná záměrně) na přední fotoaparát sloužící k pořizování selfie fotografií a na straně telefonu chybí přepínač mezi tichým a hlasitým režimem včetně tlačítek pro ovládání hlasitosti. Vše by totiž bylo zakomponováno v samotném displeji telefonu. Zůstalo tedy jediné power tlačítko na pravé straně iPhonu.

iphone-7-concept-studiomonroe

*zdroj: BGR

Dnes nejčtenější

.