Zavřít reklamu

iconPřed chvilkou jsme vás informovali, že Apple aktualizoval vzhled svého Apple Online Store. Ten nyní nabízí skvělou fotografii všech hlavních produktů společnosti, tedy nového 12″ Retina MacBooku, iPadu Air 2, iPhonu 6 a Apple Watch. Právě poslední zmíněný produkt lze vidět jen na stránkách zemí, kde byly Apple Watch už spuštěny v první vlně. Ostatní země, včetně České Republiky, Apple Watch nenabízejí, a tak je Apple odstranil i ze zmíněné fotografie a nikde na stránkách o nich nenaleznete ani zmínku.

Fotografie je nádherná a díky odlišnosti stránek v různých zemích dostáváme tak dvě odlišné verze – jednu s Apple Watch a jednu bez. Řekl jsem si, že by se fotografie mohla líbit nejednomu čtenáři a že by si ji rád někdo z vás dal jako tapetu na svůj Mac či PC. Sám jsem tak udělal a fotografie jako pozadí na MacBooku vypadá opravdu skvěle.

Po rozkliknutí zvolené fotografie se vám ukáže v plném rozlišení, po jejím stažení do počítače si ji jednoduše nastavte jako obrázek na ploše. V Předvolbách systému na OS X si pak v záložce Plocha a spořič nastavte Vystředit a poté si na straně zvolte stejnou barvu, která obklopuje fotografii, aby splývala a neměli jste okolo jen černou.

Nakonec ještě dodám, že v redakci nás, konkrétně Jara, napadlo, že obrázek moře a odrážejícího slunce, který je jak na iPhonu, tak na iPadu je lazen do studeně modré a zeleně-žluté a právě tyto barvy mají být použity u iOS 9. Je tedy trochu možné, že právě tento obrázek bude upraven na výšku a bude sloužit jako výchozí tapeta v novém iOS 9.

Tapeta č. 1 s Apple Watch

colorstory-together-home-silver-flat-201505

Tapeta č. 2 bez Apple Watch

colorstory-together-home-silver-201505_GEO_CZ

Dnes nejčtenější

.