Zavřít reklamu

hockeyV pátek to všechno začne! MS v hokeji 2015. Už zbývá jen několik málo hodin do začátku té nejsledovanější sportovní akce v Čechách tohoto roku. Určitě půjde o skvělý šampionát, možná se překoná rekord v počtu návštěvníků, přijedou ty největší hokejové hvězdy v čele s Crosbym, Malkinem či Jágrem. V posledních dnech jsme pro vás připravili články o aplikacích, kde najdete všechny výsledky a statistiky, o aplikacích, které vás na mistroství navnadí, a i recenzi oficiální aplikace celé akce od IIHF. Dnes se dozvíte, kde mistroství světa v hokeji sledovat živě.

Jak jsem již zmínil, výsledky a online přenosy (bez obrazu) najdete v různých aplikacích, jako LiveSport či SofaScore, či na webových portálech typu onlajny.com a hokej.idnes.cz. K pořádnému emotivnímu zážitku je ale potřebný přímý online přenos s obrazem, kde uvidíte všechny ty parádní akce a góly. Oficiálním broadcasterem tak jako vždy je Česká televize, která na svém oficiálním hokejovém webu mshokej.cz bude promítat všech 64 zápasů. Na většinu z nich budete moct koukat i v televizi, program najdete například v aplikaci TV Program, kterou jsme pro vás zrecenzovali před pár měsíci.

Otázkou je, jaká bude kvalita přenosů, která každoročně tradičně pokulhává. Česká televize ale zdůraznila, že se na vše připravila a že by podpora těchto přenosů měla být lepší než dříve. Z mé zkušenosti je vhodnou záložní volbou server livestreaming.cz, kde najdete neoficiální přenosy.

Screen Shot 2015-04-29 at 10

Dnes nejčtenější

.