Zavřít reklamu

Společnost Apple již v pondělí 5. 6. 2017 v 19:00 našeho času představí novou verzi iOS 11 a OS X 10.13 a to během své keynote konané u příležitosti WWDC 2017. Kromě těchto novinek se pak zřejmě dočkáme také uvedení novinek z oblasti hardwaru, mezi které bude patřit nový 10,5″ iPad Pro, Siri Speaker a také nová generace MacBooků.

Sledovat úvodní keynote k WWDC 2017 během které se právě výše uvedené novinky představí můžete buď přímo na Apple.com ve svém prohlížeči nebo na Apple TV. Pro sledování videa potřebujete Mac OS X 10.6.8 nebo novější se Safari 5.1.10 nebo novější, případně iOS 6.0 nebo novější nebo Apple TV druhé a třetí generace. V případě Maců, iPhonů, iPadů a iPodů touch můžete sledovat přímý přenos přímo na stránkách apple.com/live, v případě Apple TV se vám během pondělí 13. 6. 2016 objeví mezi kanály speciální keynote kanál, přes který je možné stream sledovat. Akce začíná 5. 6. 2017 v 19:00 našeho času.

Na Windows nelze sledovat přímý přenos z WWDC oficiálně, ovšem i tak existuje cesta, díky které se můžete na přenos podívat i na svém počítači s Windows, jak na to zjistíte v článku: WWDC 2017: jak sledovat přímý přenos na Windows. Již v průběhu keynote se na LsA začnou objevovat články ve kterých najdete přehled všech důležitých novinek s tím, že články bude opět připravovat množství redaktorů, aby vám neuniklo nic podstatného. Články budou vycházet až do rána a budeme rádi, když budete stejně jako každý rok sledovat LsA!

wwdc17 fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější