iStores.sk
iStores.sk

iPhone 6 nabídne 128 GB

Geekbar, ktorý v poslednom období zverejnil skutočne veľké množstvo únikov ohľadom iPhone 6, sa tentoraz so svetom podelil o veľkosť úložiska v novom iPhone. Podľa nového dokumentu, ktorý zverejnil na sociálnej sieti Weibo, by mal nový iPhone ponúkať 128 GB pamäť, vďaka čomu je celkom možné, že Apple zo svojej ponuky po rokoch vypustí 16 GB variant ako najlacnejší a nahradí ho 32 GB variantom. Apple by tak po rokoch splnil želania zákazníkov, ktorí sa sťažovali práve na fakt, že človek dnes zaplní 16 GB naozaj rýchlo, keď používa svoj telefón aj na nahrávanie videí či hranie hier.

Na druhú stranu, ešte stále nie je nič isté a preto je možné aj to, že Apple začne predávať 128 GB iPhone ako štvrtý kapacitný variant, presne tak ako je to dnes u iPadov. Nemožno ale vylúčiť ani tretí scenár, pri ktorom by bola 128 GB kapacita dostupná len u iPhone 6L s 5.5-palcovým displejom. Jedno je však isté; Apple sa zmieňuje o 128 GB NAND flash pamäti v dokumentoch týkajúcich sa telefónu iPhone, no ako to už Apple porieši, sa dozvieme 9. septembra/září.iPhone 6 128 GB NAND flash


iPhone 6 128 GB NAND flash

*Zdroj: GforGames

Leitz
Vstoupit do diskuze (11)

Diskuze

  Je to zbytočné po roku co som kúpil iPhone 5 64gb mám zaplatené ani nie cez 20gb.

  Nenechají si utéct zisky ze 16GB verze a naopak si nechají hezky zaplatit za 128GB 🙂

  Mám pětku 32GB a je to prostě málo, neustále promazávám. Tak doufám, že ta kapacita půjde skutečně nahoru a že střední varianta bude 64GB… Tu nejvyšší se mi s ohledem na cenu pořizovat nechce.

  Co tam take vlacite ľudia by ma zaujimalo? Na fotky a videá je predsa iPAD. Pozerat to na tom malom screene mi pripadá zúfalstvo.

  Tak to nepochopím 🙂 vždy jsem měl 16GB verzi a nikdy mi místo nechybělo… Na iPhonu hraju hry, poslouchám hudbu, fotím a místo mi stačí 🙂 jak to teda děláte? 🙂

  Ludia co chcu mat vsetku hudbu so sebou to rozhodne uvitaju, nehovoriac aj o mnozstve fotiek ktore nemusite kvoli nedostatku pamete ukladat na pc. 64 beriem hned ak bude stredny model.

  Tak jednak naopak na fotky mi přijde iPhone, fotím s ním a fotky pak projíždím spíš na něm… Když je chci ukázat přátelům nebo tak. iPad je většinou doma. Ale ty u mě zabírají minimum místa (cca 1GB)…

  Jinak jde spíš o hudbu (Spotify cca 3GB), filmy (cca 5GB) a hry (zbytek paměti)… Kdybych tam měl mít svoji hudební sbírku, byl by ten 128GB tak akorát (proto mám ještě iPod Classic). S 16GB bych nedokázal vystačit.

  Sledování filmů na té mrňavé obrazovce? Vážně? Když někdo musí mít v mobilu všechny GTA vydané pro iPhone a podobné ptákoviny, tak asi jo.
  Ukazovat fotky na iPhonu? Když vím, že je budu někomu ukazovat – třeba fotky z dovolené nebo nějakého zajímavého výletu, tak se obětuju a i do hospody klidně vezmu macbook, protože tam na těch fotkách je aspoň něco vidět. Aby se všichni snažili něco vidět na 3.5 nebo 4 palcích je blbost.
  Jo, pochopím fotky, hodně hudby a aplikace taky nejsou malé. Ale něco…..nevím jde to už přes mé chápaní mobilu.

  Tomáš: Nikdy jsem neřekl, že ty filmy sleduju na iPhonu 😀 Prostě když mám v práci chvíli volna, vyberu si na co se chci večer po příchodu z práce podívat… Film stáhnu v práci do mobilu, večer doma pustím přes AirPlay, pak smažu 😉 Akorát většinou mám v mobilu těch filmů/seriálů pár a nějaké to místo to zabere 😉

  Co se fotek týče, tak tam to není o tom, že jdu lidem cíleně ukazovat fotky z dovolené třeba, to logicky člověk nebude ukazovat na telefonu. Ale prostě člověk si občas na něco vzpomene, chce někomu něco ukázat a poběží domů pro iPad? Proboha proč?

  Celkově nechápu, proč má někdo potřebu se takhle rozčilovat kvůli tomu, že něčí potřeby jsou prostě jiné. Když se to prodraží jen tomu druhému člověku 😀 Však pro vás je to výhoda… Koupíte si levněji telefon se směšnou pamětí, když na něm skoro nic nechcete mít…

Napsat komentář

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek