Zavřít reklamu

Podle japonského serveru emsodm.com Apple skutečně v letošním roce poprvé v historii uvede na trh dva telefony s odlišnou velikostí displeje. Zatím co u prvního telefonu mají všechny úniky a informace celkem jasno v tom, že nabídne 4,7″ displej, v případě druhého modelu se spekuluje neustále o dvojici displejů z nichž některá média dávají přednost 5,5″ a jiná zase 5,7″ displeji. Emsodm.com konkrétně uvádí, že větší telefon získá právě 5,5″ displej, což je však pro tuto chvíli nepodstatné a důležité je, že skutečně všichni mluví o tom, že se v letošním roce iPhone zvětší.

S výrobou menšího modelu by měl Apple začít podle EMSOne v červenci letošního roku a s větším modelem pak v září. V současné době se již některé součástky vyrábí, tato data tedy označují zahájení smontování jednotlivých dílů do funkčních telefonů. Ani jeden z telefonů se však nezačne prodávat v první polovině letošního roku, jak některé zdroje tvrdili. Na obě varianty iPhone 6 si musíme počkat až na druhou polovinu letošního roku s tím, že by měl být představen nejdříve 4,7″ model a až poté 5,5″ telefon, případně phablet.

Informace z dnešního dne se shodují s informacemi od agentury Reuters v tom, že telefony se představí až v druhé polovině letošního roku a k jejich představení dojde samostatně s tím, že první model který bude představen nabídne 4,7″ displej. Reuters však tvrdí, že s jeho výrobou se začne již v květnu. Reuters shodně se serverem emsodm.com také uvedla, že větší telefon nabídne 5,5″ displej. Začíná tak být jasné, že Apple v letošním roce skutečně nabídne iPhone s větším displejem, na trh se však dostane stejně jako v předchozích letech až na podzim.

iphone_6

*Zleva: iPhone 6 s 4,7″ displejem a iPhone 6 s 5,7″ displejem

 

Témata: , , , , , , , , ,

Související články

Dnes nejčtenější

.