Zavřít reklamu

Server Nowhereelse.fr získal dokument, který je určený pro vysoce postavené zaměstnance japonského operátora KDDI. V dokumentu se tvrdí, že předobjednávat iPhone 5s do prodejen bude možné od 20. června s tím, že prodej bude zahájen v červenci letošního roku. Dokument je určen pro zaměstnance na pobočkách operátora a obsahuje informace o cenách, jakož i několik podrobností o neohlášeném iPhone 5s. Na druhou stranu je nutné hned v úvodu upozornit na fakt, že se jedná o pouhý dokument, který je možné jednoduše vytisknout a nikdo nemůže ručit za jeho originalitu. Je však pravda, že podobné nebo úplně stejné informační dokumenty používají prodejny v Japonsku již řadu let.

Podobné karty s informacemi o novém produktu do prodejen často směřují prostřednictvím mailu s PDF dokumentem, který se následně vytiskne a zataví do fólie. Zaměstnanci tak mají přehled o nových produktech. Podle informací v dokumentu je možné předobjednávat iPhone 5s již 20. června 2013 s tím, že však netušíme, zda se jedná o předobjednávky od operátorů směrem k Applu, nebo bude možné tento den již objednávat iPhone také přímo na store.apple.com. Prodej by měl být oficiálně zahájen v červenci letošního roku. Podle dokumentu bude mít iPhone 5S skutečně čtečku otisků prstů, 13Mpix fotoaparát a operační systém iOS 7. Pokud by byl iPhone představen na WWDC, které probíhá od 10. do 14. června letošního roku, je tento dokument pravděpodobně pravý.

Jedno je jisté, vzhledem k stoupající frekvenci úniků informací ohledně nových produktů se také blíží datum jejich skutečného představení. Zatím to vypadá, že iPhone 5s by mohl nabídnout skutečně významné vylepšení oproti iPhone 5 a to nejen po stránce výkonnostní, ale představeny by měly být také nové funkce.

13
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

*Zdroj: nowhereelse.fr

Související články

Dnes nejčtenější