Zavřít reklamu

Pokud oznámíte, že produkt jehož datum vydání nebo představení nebylo ohlášeno má zpoždění, jen těžko se můžete ve svých zvěstech mýlit. Pokud náhodou produkt dorazí v termínu na který jej všichni předpokládali, stačí když následně řeknete, že skutečné datum vydání mělo být o měsíc dříve a oheň na střeše je uhašen. Tentokrát se však okolo vydání iPhone 5s začíná rozpoutávat skutečně zajímavé množství spekulací, které navíc dnes začínají přinášet i zdroje typu agentury Bloomberg nebo Commercial Times.

Povyk ohledně zdržení nového iPhone 5s vyvolal během včerejšího dne server DigiTimes, který prohlásil, že má Apple problém s výrobou iPhone 5S. DigiTimes sice neuvedl žádné podrobnosti, o ty se však dnes postaraly již zmíněný Bloomberg, Cnet a Commercial Times. Podle těchto médií a informací od jejich zdrojů totiž Apple chystá iPhone 5s s novým větším displejem. Původně měl nabídnout iPhone 5S stejný displej jako iPhone 5, tedy klasický 4″ Retina Displej. Apple se však na poslední chvíli rozhodl, že u iPhone 5s nasadí displej o velikosti 4,3″, což vydání telefonu odsunulo ze září až na konec letošního roku.

Média dále uvádí, že levnější varianta mobilního telefonu iPhone bude podle výše uvedených médií vydána skutečně na přelomu září a října letošního roku, ovšem iPhone 5s s novým, opět větším displejem se odsouvá až na konec roku. Je velice pravděpodobné, že pokud se zpráva ukáže jako pravdivá, bude se Apple s produkcí iPhone 5s snažit zachytit předvánoční období. Všechny výše uvedená média se odkazují na informátory v síti dodavatelů společnosti Apple a na zdroje přímo ve fabrikách, ve kterých se vyrábí displeje pro budoucí produkty Apple.

iPhone 5s Render
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín

Související články

Dnes nejčtenější