Zavřít reklamu

Analytici společnosti KDB Daewoo Securities Research vydali správu, ve které ukazují kompletní specifikaci nového iPhone 6. Analytici se opírají o informace od svých zdrojů, blízkých dodavatelům společnosti Apple. Hned na úvod bych rád zdůraznil, že podobné úniky není potřeba brát zcela vážně a vidět za nimi stoprocentní fakta, ovšem pokud se objevují neustálé informace o tom, že bude iPhone 6 nabízet větší displej a nabídne stejné rozlišení kamery, pak je pravděpodobné, že to tak skutečně bude.

Neberte tedy prosím podobné články jako skutečný fakt o tom, že displej bude 100% velký tak a tak, ale berte je jako informace, které postupně vytvářejí mozaiku toho, že iPhone 6 zřejmě bude skutečně větší. V loňském roce to stejné nastalo s iPhone 5s a iPhone 5c. Taktéž se začalo psát o plastovém telefonu a o telefonu s Touch ID. Nakonec se sice ukázalo, že i když měl být plastový telefon levnou variantou iPhone, nebyl. Na druhou stranu však Apple plastový telefon a telefon s Touch ID skutečně představil.

KDB tvrdí, že iPhone 6 bude k dispozici ve dvou velikostech s 4,7″ nebo 4,8″ displejem a s 5,5″ displejem. Tyto displeje nabídnou skutečně velmi vysoké rozlišení. V prvním případě se bude jednat o rozlišení 1820×1080 pixelů, což na telefonu s displejem o velikosti 4,7″ vytvoří 440 pixelů na jeden palec. Větší 5,5″ telefon pak nabídne displej s rozlišením 2272×1280, což bude znamenat rozlišení 510 pixelů na palec. Oba displeje budou využívat technologii IGZO. Telefony nabídnou 64-bit procesor Apple A8, 2GB RAM a až 128GB úložného prostoru. Přední fotoaparát nabídne 3,2 megapixelů a zadní zachová 8 megapixelů, ovšem dočká se značného vylepšení. Zvláštní je, že analytici tvrdí, že zařízení nabídnou iOS 7,2. Pravděpodobné je však, že iPhone 6 bude k dispozici s iOS 8. Baterie nabídne kapacitu 1800 mAh

kbd_iphone_6

*Zroj: news.oled-display.net

Související články

Dnes nejčtenější

.