Zavřít reklamu

Šéfdesigner společnosti Apple Jony Ive přispěl do nadcházející charitativní dražby již do nadcházející dražby pro nadaci Product (RED) přispěl společně se vým kolegou Marcem Newsonem fotoaparátem Leica, hliníkovým stolem a sluchátky Apple EarPods z čistého zlata. Nyní však přichází s dalším produktem, kterým se chystá obohatit letošní charitativní aukci.

Do aukce se dostane speciální verze Mac Pro Product (RED), jehož cena by se měla pohybovat mezi 40 000$ až 60 000$. Jedná se v podstatě o designově nezměněný počítač ovšem s tím, že verze Product (RED) je namísto v černé, v červené barvě, která je pro nadaci typická. Dražební společnost neuvedla o jakou konfiguraci Mac Pro se v tomto případě jedná. Základní verze přitom stojí 2999$, ale není problém nakonfigurovat ani několikanásobně dražší verzi. Je však velmi pravděpodobné, že vydražený stroj nebude k práci nikdy použit a tak je v podstatě jedno, jakým hardware disponuje.

Zajímavé je navíc také datum, kdy se počítač dostane do aukce. Ta totiž probíhá již 23. 11. 2013, ovšem samotný Apple začne nový Mac Pro prodávat až v prosinci letošního roku. Dražitel, který získá Mac Pro v aukci se tak stane také prvním majitelem nového Mac Pro na světě.

130819RD_macpro_back_263-640x952
macpro1
macpro2

Související články

Dnes nejčtenější

.