Zavřít reklamu

Známou aplikaci Runtastic zřejmě není potřeba našim čtenářům představovat, ve zkratce se jedná o aplikaci podobnou Nike+ nebo Runkeeper. Nyní se vývojáři stojící za Runtastic rozhodli, že dají odpočinout našim nohám a naopak potrápí břišní svaly. Cílem aplikace Six Pack je jak jinak, než proměnit naše valchy v Six Pack, tedy v to, co v našich končinách označujeme jako cihličky. Aplikace ukazuje cviky, které zvládnete v pohodlí svého domova a nemusíte kvůli nim chodit do posilovny.

Runtastic Six Pack ukazuje celkově více než 50 cviků v HD kvalitě, díky kterým si můžete vypracovat vlastní Six Pack. Cviky jsou samozřejmě rozděleny na ty méně i více náročné a také na ty pro může a ženy. Předcvičují navíc obě pohlaví a tak se můžete podívat na ženu i muže s dokonale vypracovaným břišním svalstvem, což ocení obě pohlaví. Bohužel obě postavičky jsou pouze virtuální a cviky neprovádí žádný skutečný trenér. Pokud vám angličtina nedělá problém, máte možnost strčit telefon do kapsy a nechat se navigovat pouze pomocí hlasu trenéra nebo trenérky.

Samozřejmostí je pak zrcadlení na Apple TV, díky čemuž můžete sledovat cviky na velké obrazovce. Své výkony pak sdílíte na runtastic.com, kde vidíte například pokrok, který jste během cvičení udělali, ale také zjistíte co je potřeba nadále zlepšovat. Samotná aplikace je zdarma, všechna cvičení pak odemknete za 4,99$, což je dle mého názoru poněkud vysoká cena, za kterou se dá v iTunes App Store najít mnoho aplikací, které fungují jako fitness trenér celého těla, nikoli pouze břišních svalů. A pokud už nyní víte, že tudy ve vašem případě cesta nevede, alespoň si kupte vidličku kompatibilní s iPhonem, která spočítá vaše sousta.

Související články

Dnes nejčtenější