Zavřít reklamu

Zatiaľ čo hlasová asistentka Siri dnes oslavuje svoje narodeniny, hlava vedenia Applu si pripomína udalosť z 5. októbra/října 2011, keď nás natrvalo opustil zakladateľ Steve Jobs. Pri príležitosti druhého výročia od tejto udalosti sa CEO Tim Cook rozhodol svojim zamestnancom poslať krátky e-mail, v ktorom pripomína jeho významný dopad na spoločnosť a vlastnosti, ktoré sa odrazili aj na terajšom vedení Applu. Server 9to5mac získal kópiu celého e-mailu, a my vám prinášame jeho preklad:

„Tím,

Zajtra si pripomíname druhé výročie Stevovho úmrtia. Dúfam, že si každý spomenie na to, čo pre nás znamenal a čo znamenal pre svet. Steve bol úžasným človekom a zanechal po sebe lepší svet.

Myslím naňho často a v spomienkach na priateľstvo, víziu a vodcovstvo nachádzam neuveriteľnú silu. Zanechal po sebe spoločnosť, ktorú mohol vybudovať jedine on a jeho duša bude navždy základom Applu. Budeme si ho aj naďalej uctievať tým, že venujeme svoj čas práci, ktorú tak miloval. Neexistuje lepší spôsob ako vzdať hold jeho pamiatke. Viem, že by bol hrdý na vás všetkých.

S pozdravom,

Tim“

Související články

Dnes nejčtenější