Zavřít reklamu

Iba pred nejakým časom sa hráči na platforme Mac mohli dočkať oficiálneho vydania hry Max Payne 3 od Rockstar Games, a pretože sa na Mac začínajú dostávať viaceré AAA tituly, nemusíme sa čudovať, že vyjde aj ďalšia hra. Presnejšie sa jedná o oficiálny port hry BioShock Infinite, ktorá vyšla iba v marci/březnu tohto roku na PC a herné konzoly. O port hry sa postará spoločnosť Aspyr Media, ktorá okrem dátumu vydania zverejnila aj hardvérové požiadavky a cenu hry v službe GameAgent.

Nový BioShock sa na obrazovky Macov dostane už 29. augusta / sprna 2013 a v službe GameAgent ju získajú všetci za 44,99€. Všetci registrovaní užívatelia tejto služby však majú možnosť získať hru s 20% zľavou pri predobjednávke, v ktorej ale nie sú započítané stiahnuteľné dodatky. Hra bude samozrejme dostupná aj cez Mac App Store a všetci, ktorí si ju už zakúpili pre Windows v službe Steam, ju pravdepodobne získajú zadarmo aj pre Mac. Hra vyžaduje nasledujúci hardvér:

  • OS X 10.8.4 Mountain Lion alebo novší
  • Intel Core 2 Duo @ 2.2 GHz
  • 4GB RAM
  • 512MB grafickej pamäte (podporuje Intel HD 4000)
  • 30GB voľného miesta na disku

Okrem základnej hry sú v príprave aj oficiálne dodatky Columbia’s FinestClash in the Clouds. Už dnes je však možné si na Mac stiahnuť predchádzajúce dva diely hry, BioShock a BioShock 2. Obe hry sú dostupné na Mac App Store za 17,99€. Prvý diel vyžaduje minimálne 1,4GHz procesor, 1.5GB RAM a 8GB miesta na disku. Jeho pokračovanie očakáva od vášho Mac viac a preto sa odporúča mať 2GHz procesor, 4GB RAM a 10GB miesta na disku.

Související články

Dnes nejčtenější