Letem světem Applem - Apple, iPhone

iStores.skDatum: 28.6.2013 Vydal: Roman Zavřel Kategorie: Hardware, Mac, Ostatní, Ostatní, Software, Vše o Apple Komentářů: 1

SeeThru-MacBook-AirUživatelé nejnovější MacBook Air 13″ hlásí u některých modelů problém s displejem, který nastává při použití Adobe Photoshop, zejména pak při použití nástroje Brush. Zástupce společnosti Adobe Chris Cox zveřejnil na oficiálních fórech podpory Adobe, že podle jeho názoru je na vině ovladač nebo samotný grafický čip. Chris navíc tvrdí, že Adobe není schopno reprodukovat problém, což naznačuje že se jedná o problém pouze s omezeným počtem počítačů MacBook Air.

Apple potřebuje řešit problém se zákazníky kterých se týká a potřebuje podrobné údaje nejen o chybě, ale také o počítači na kterém vznikl. společnost Adobe již Apple kontaktovala a snaží se vzniklou situaci řešit, ovšem Apple skutečně musí počkat na informace od většího počtu uživatelů, které postupně dochází, díky tomu bude možné počítače identifikovat a zjistit, co chybu zapříčiňuje. Pokud tedy patříte mezi zákazníky s tímto problémem, kontaktujte zákaznické centrum společnosti Apple přímo zde.

*Zdroj: macrumors.comReklama.
Odoberať komentáre cez RSS

  1. John


    29. června, 2013 | 11:21
    0 Pulses

    No plati stare zname, ze tzv. gausova krivka kazivosti stupa prvy rok a potom sa ustali do priemernych hodnot. Cize nekupovat upne nove veci.

Chcete komentovat tento článek?

Přihlásit se » Registrovat se »

Další články


Reklama

reklama quikset
Reklama

Reklama

Reklama

reklama qnap
Reklama

Reklama

iPouzdro kryt na iPhone
Reklama

iStores.sk
Reklama

reklama mzone
Reklama