Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Zapomeňte na složité manuály a vysedávání u počítače, stačí pouze telefon a chvilička času.  Vyzkoušeli jsme mobilní aplikaci online banky ZUNO a ortel je celkem jasný – je to jednoduché jako facka. Aktivace totiž probíhá pouze v mobilu, stejně tak volba PIN. A z aplikace je možné požádat hned o založení účtu.

Mohou ji využívat majitelé iPhonů i mobilů s Androidem, už si ji stáhlo přes 33 tisíc lidí, dostupná je zdarma přes AppStore i Google Play. Tato mobilní apka se liší od ostatních na trhu, například jako jedna z prvních nabízí skenování faktur. Pokrývá nejdůležitější funkce online bankingu a navíc přidává několik vychytávek.

„Uživatelé mohou platit účty skrze integrovanou čtečku faktur, najít nejbližší bankomat ve vyhledávači bankomatů nebo si spočítat půjčku rychle a přímo v mobilním zařízení,“ podotýká Martin Kolesár ze ZUNO, který stál u jejího zrodu. „Aplikace má zároveň přehledné a jednoduše řešené uživatelské prostředí s intuitivní navigací,“ dodává.

Příběh mobilní aplikace ZUNO začal asi před rokem. V tu dobu nebylo na českém ani na slovenském trhu mnoho mobilních bankovních aplikací, ZUNO se rozhodlo přijít s něčím značně unikátním, ale zároveň samozřejmě funkčním. Platí však pravidlo, že dnešní novinky budou už zítra retro, proto se ZUNO snaží apku neustále zlepšovat.

Vylepšená verze je již venku
ZUNO právě uvedlo vylepšenou verzi s možností volby jazyka a stažení aplikace i pro telefony s fotoaparáty bez autofocusu pro skenování faktur. Brzy se v obou zemích chystá představení nové funkce PayNow, která klientům umožní jednoduše převádět prostředky skrze poskytnutí čísla pro SMS či emailu příjemce.

Pro všechny, kteří používají aplikaci mobilního bankovnictví a zároveň Facebook, ZUNO připravilo soutěž s názvem Mise Ice Hotel. S mobilní aplikací je možné otevřít si pobočku, stát se klientem nebo realizovat bankovní transakce prakticky kdekoliv, i na nejodlehlejších místech. Během následujících šesti týdnů budou prostřednictvím hlasování vybráni výherci šesti kamer GoPro i hlavní výhry, pobytu pro dva v ledovém hotelu ve švédském Jukkasjärvi.

Kapesní pobočky se otvírají po celém světě
Mise je jednoduchá. Soutěžící po stažení aplikace od ZUNO zadá svou polohu, vyfotí se, napíše krátký odkaz a příspěvek přidá na fanouškovskou stránku ZUNO na Facebooku. Ze všech přidaných fotek bude vznikat živá online mapa “kapesních poboček”.

Za necelé dva týdny se do kampaně zapojilo více než 400 soutěžících. Kapesní pobočky otevírají Češi i Slováci na nejrůznějších místech světa. Kromě evropských center jakými jsou Francie, Německo, Finsko či Švédsko, se na virtuální mapě objevily například Čína, Afghánistán, USA, Nepál a dokonce Kambodža. Soutěž bude vyhlášena za 5 týdnů. Příští týden budou vyhlášení první 2 výherci GoPro kamer – což jsou další ceny, které banka rozdává každých 14 dní až do skončení soutěže.

01-welcome-cz

Související články

Dnes nejčtenější