Zavřít reklamu

Apple dnes uvádí novou marketingovou kampaň, která se má pokusit získat zpět některé profesionální uživatele, kteří kvůli problémům s Final Cut X opustili tuto platformu a přešli například na Vegas.

Nyní po sedmé aktualizaci od vydání Final Cut Pro X v roce 2011, zahajuje Apple kampaň zaměřenou na získání profesionálních uživatelů, kteří ve Final Cut Pro X ztratili důvěru. Televizní kampaň bude vysílána od dnešního dne a bude také vysílána v době okolo 6. dubna, kdy se koná v Las Vegas Mezinárodní konference televizního vysílání, ve které budou mít diváci možnost sledovat například profesionálního a světově uznávaného video editora Julana Liurette z Toronta, který po roce začal opět používat poslední verzi Final Cut X a byl nadšen.

Apple se v průběhu posledních 21 měsíců pokoušel opakovaně aktualizovat Final Cut Pro X tak, aby vyhověl námitkám profesionálních video editorů a všech uživatelů, kteří byli nespokojeni. Apple trápí, že profesionálové vesměs nepřijali novou aktualizaci Final Cut Pro X a snaží se s tím bojovat. Na druhou stranu nová verze vyšla například bez takových věcí jako je podpora RED kamer, které jsou profesionálním standardem. Kompletní recenzi Final Cut Pro X od člověka který natáčí klipy například pro Rytmuse nebo další, si můžete přečíst přímo zde.

Final Cut Pro 7

fcp

Final Cut Pro X

FCPX2

*Zdroj: Macrumors.com

Související články

Dnes nejčtenější