Zavřít reklamu

Harman International oznamuje dostupnost nové řady současných JBL sluchátek. Na základě zkušeností získaných při výrobě některých z nejlepších reproduktorů na světě vytvořili inženýři JBL lehká sluchátka se svěžím vzhledem a nekompromisním zvukem. Se čtyřmi přitažlivými styly naplňuje tato nová řada vyvíjející se vkus trhu. On-ear a over-ear modely jsou vybaveny systémem Pure Bass pro čisté basy a DJ otočnými náušníky; in-ear modely nabízejí unikátní odlehčení kabelu pro zajištění dlouhé životnosti. Každý styl lze zakoupit s vestavěným mikrofonem a dálkovým ovladačem pro telefonní hovory a ovládání hudby na produktech Apple.

Sluchátka J55 a J55i do uší a J88 a J88i na uši přinášejí funkci JBL Pure Bass pro čisté, přesné, a vysoce intenzivní basy, které nezní tupě nebo uměle zvýšeně. Vývojáři JBL vyvinuli technologii Pure Bass pro zesílení úderných basů, které ovlivňují moderní hudbu, takže přehrávání zvýrazňuje nízké polohy a posluchači slyší písně čistě. Navíc velká sluchátka J55 a J88 nabízí funkci otočných náušníků – běžnou u high-end zaměřených DJ sluchátek – takže se uživatelé mohou přidat do konverzace jednoduchým otočením náušníku bez nutnosti vypínat sluchátka. Módní a trvanlivé modely do uší J22 a J33jsou vybaveny “odlehčeným” vylepšením kabelu pro zajištění dlouhé životnosti nošení.

“Sluchátka JBL s Pure Bass otočí naruby trh, který byl definován vysokými cenami a nízkou výkonností. Mnoho uživatelů si dnes myslí, že silné basy se rovnají dobrému zvuku, což není pravda. My tu máme nejen silné, ale i superkvalitní basy,” řekl Sachin Lawande, výkonný viceprezident společnosti HARMAN a jeden z prezidentů HARMAN Lifestyle and Infotainment. “Tato sluchátka jsou navržena pro dodávání akustického výkonu tak, že budou milovníci hudby slyšet pravdu.”

Slyšte pravdu na cestě
S důvěrou hudebníků v zajištění konzistentního a svěžího akustického představení se JBL zaměřilo na několik smysluplných detailů, aby zajistilo, že jeho nová sluchátka přinášejí konzumentům pulzující zážitky. Vysoce výkonné měniče dopřejí uživateli slyšet pravdu ze své hudby tím, že produkují vynikající frekvenční odezvu a vysoce kvalitní zvuk. Kabely použité v každých sluchátkách JBL jsou ploché a vyrobené z tenkého, pogumovaného materiálu za účelem minimalizace zamotávání. Kromě toho se nachází na vrchu konektoru 3.5mm jack malý rozšiřující kroužek, který zajistí, aby všechna sluchátka JBL pasovala do jack konektorů populárních smartphonů bez ohledu na to, jaká ochranná pouzdra uživatelé používají.

JBL_sluchatka

Sluchátka JBL s Pure Bass
Sluchátka na uši J55(i) a J88(i) jsou vyladěna pro využití výhod z hojného používání basů v hudbě dnešní doby. Oba modely přinášejí hluboký, vysoce intenzivní zážitek z basů, který bude rezonovat v uších mladých posluchačů, zatímco konstrukční detail – jako je odnímatelný kabel vedoucí jen do jedné mušle – ocení hlavně dojíždějící a cestující v letadlech, kteří hledají pohodlí. Obě mušle se dají sklopit pro snadné skladování.

  • Sluchátka na uši JBL J55 a J55i  jsou vybavena prémiovými (1-5/8-palců) měniči, nabízejí se ve třech barevných provedeních (černá, bílá, oranžová), dále mají kožené ušní polštářky, sklápěcí náušníky ve stylu DJ, zamykací mechanismus pro odnímatelný kabel a čalouněné pouzdro. Model J55i obsahuje navíc třítlačítkové dálkové ovládání pro přístroje Apple a mikrofon. Cena: JBL J55 se prodává s doporučenou maloobchodní cenou 1990 Kč (€79.90), zatímco JBL J55i má doporučenou maloobchodní cenu 2490 Kč (€99.00).
  • Sluchátka přes uši JBL J88 a J88i jsou vybavena silnými (2-palcovými) měniči pro dosažení špičkové čistoty basů, tři barevné varianty (černá, bílá nebo oranžovo-bílá) kožené ušní polštářky, sklápěcí mušle ve stylu DJ, zamykací mechanismus pro odnímatelný kabel a čalouněné pouzdro pro přenos. Model J88i navíc nabídne třítlačítkové dálkové ovládání pro přístroje Apple a mikrofon. Cena: JBL J88 je nabízena za doporučenou maloobchodní cenu 3290 Kč (€129.00), a J88i má doporučenou maloobchodní cenu 3790 Kč (€149.00).

JBL představuje sluchátka do uší
Sluchátka do uší JBL J22, J22i, J33 a J33i přinášejí ostrý výkon na úrovni vyšší třídy a zároveň poskytují uspokojivé basy už při nízkých frekvencích. Každý set sluchátek přichází se třemi velikostmi silikonových nástavců – J33 a J33i také obsahují Comply pěnové nástavce – ty zajistí pevný a komfortní nošení. Tyto modely do uší jsou nabízeny buď v černé, nebo bílé variant a v balení obsahují také přenosné pouzdro pro bezpečné nošení.

  • Sluchátka do uší JBL J22 a J22i jsou vybavena vysoce výkonnými měniči typickou rozlišovací kovovou částí. Plochý kabel sluchátek je chráněn silným, odlehčeným materiálem a ochranou v místě, kde vstupuje do samotných sluchátek. Model J22i obsahuje mikrofon a třítlačítkové dálkové ovládání pro produkty Apple. Cena: JBL J22 přichází s doporučenou maloobchodní cenou 990 Kč (€39.90), zatímco JBL J22i má doporučenou cenu 1490 Kč (€59.90).
  • Sluchátka do uší JBL J33 a J33i jsou vybavena prémiovými, poniklovanými měniči, které zajistí rozšířenou odezvu ve vysoké i nízké frekvenci. Odlehčení kabelu sluchátek snižuje jeho opotřebení hlavně v místech, kde vstupuje do sluchátek. Atraktivní odlehčený kabel také udržuje tvar u těla posluchače. Cena: JBL J33 je nabízeno s doporučenou maloobchodní cenou 1490 Kč (€59.90), zatímco JBL J33i s cenou 1990 Kč (€79.90).

Dostupnost
Slúchadla si už môžete objednávať u oficiálního distributora JBL v internetových obchodech: vždy.skvždy.cz

Dnes nejčtenější

.