Zavřít reklamu

V červnu letošního roku jsme se dočkali aktualizace celé řady počítačů MacBook, včetně přidání zcela nového modelu MacBook Pro 15″ Retina do nabídky společnosti Apple. Zatím co patnácti palcový model se již své Retina verze s vysokým rozlišením displeje dočkal a jeho recenzi si můžete přečíst v článku Recenze MacBook Pro Retina, menší sourozenec MacBook Pro 13,3″ zatím na verzi s vysokým rozlišením displeje stále čeká. to by však nemělo tvrat již déle než než několik dnů a 23. 10. 2012 by měl Apple představit nový model MacBook Pro 13,3 Retina s vysokým rozlišením.

Tento počítač se bude prodávat ve dvou různých konfiguracích a bude samozřejmě k dispozici současně s běžnou verzí MacBook Pro 13,3″, která je v současné době v prodeji. Současně s představením nové verze MacBook Pro 13,3″ by měl Apple 23. 10. představit také novou menší verzi tabletu iPad, pravděpodobně s označením iPad mini.

Kromě těchto dvou novinek se zřejmě dočkáme také nové generace počítačů iMac, které projdou zřejmě nejradikálnější změnou od doby uvedení hliníkové verze iMaců do nabídky společnosti Apple. Kromě zvýšeného výkonu se totiž dočkáme přepracovaného vzhledu a nového řešení displeje, které však nenabídne rozlišení Retina. Podle nejnovějších informací zveřejněných serverem 9to5mac.com se MacBook Pro 13,3″ Retina, iPad mini a iMac 21,5″ dostanou do prodeje jen několik málo dnů po jejich představení, bohužel na 27″ iMac si zřejmě budeme muset počkat o něco déle. I když jej Apple představí taktéž příští týden, do prodeje se počítač dostane údajně až za několik týdnů, případně měsíců.

Apple-iPad-mini

Dnes nejčtenější

.