Zavřít reklamu

Tim Cook je hlavním hostem konference D10, kterou pořádá All Tihings D a za dobu její existence se ji účastnili lidé jako je Steve Jobs, Bill Gates a nejnověji pak CEO společnosti Apple Inc. Tim Cook. Rozhovor s Timem Cookem vedl známý novinář zaměřený na společnost Apple Walt Mossberg a Kara Swisher. Mossberg byl mimo jiné jedním z mála novinářů, kteří pravidelně dělali rozhovor se Stevem Jobsem a měli k němu téměř volný přístup. D10 je konference, na které se pravidelně objevují při rozhovorech velmi zajímavé informace, ne jinak tomu je také u Tima Cooka.

Walter Mossberg položil Timu Cookovi otázku, která zajíma asi všechny fanoušky Apple na světě. Požádal Tima Cooka aby mu sdělil, zda se Apple zajíma o plnohodnotnou televizi, kterou na LsA označujeme jako Apple HDTV.

„Je to oblast intenzivního zájmu pro nás. Mnozí z nás, kteří sledují televizor jej sledují téměř výhradně přes Apple TV. Sledování televize pro mě znamená Apple TV. Všechny mé filmy, vše co sleduji přichází přes Apple TV. Spokojenost zákazníků s tímto produktem (Apple TV) je neuvěřitelně vysoká. Budeme se toho držet a uvidíme kam nás to posune. Mnoho lidí říká, že televize je oblast se kterou nejsou spokojeni. Nemusí být spokojeni s mnoha věcmi, nemusí být spokojeni s celým zážitkem ze sledování televize. Je to zajímavá oblast. Budeme se muset podívat co uděláme. Právě nyní je náš příspěvek do této oblasti Apple TV.“ říká CEO společnosti Apple Tim Cook. Je tedy velice pravděpodobné, že Apple skutečně, jak se domníváme, představí Apple HDTV nejdříve v příštím roce.

Později během rozhovoru s Timem Cookem to však Mossbergovi nedalo a zeptal se přímo: „Pracujete na televizoru?„. Tim Cook odpověděl, že na tuto otázku nebude reagovat. Cook se však pustil dále do rozvedení tématu Apple HDTV a dodal.

„Podívali jsme se na to a řekli si, můžeme kontrolovat klíčovou technologii? Můžeme významně přispět nad rámec toho, co nabízí ostatní v této oblasti? Můžeme přinést produkt který všichni chtějí a očekávají? Tyto otázky si pokládáme u všech nových kategorií produktů. Nyní myslím ty kategorie, které jsou určeny pro domácnosti.“ Přesně nad tím, zda má Apple co přispět do televizního průmyslu jsme se zamysleli v našem článku přímo zde.

tim-cook-D10
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín

Související články


Související články

Dnes nejčtenější