Zavřít reklamu

Pamatujte si na nenápadný gadget jmeném iHub, který vypadá jako miniaturní Mac mini a má čtyři porty pro připojení USB periférií? Také si vzpomeňte, že jsme informovali o právních krocích, které společnost Apple podnikla proti výrobci tohoto zařízení, kterým je firma MIC Gadget. Právníkům Applu nejvíce vadí logo společnosti, které je situované na vrchní straně gadgetu a je podsvícené stejně jako u Macbooků.

Společnost MIC Gadget se žaloby od Applu zřejmě nezalekla a začala své výrobky distribuovat na trh. Jedním z prvních majitelů je uživatel s Twitter nickem @TehBeej, od kterého také pochází tato fotografie. Na otázku, jak je se zařízením iHub spokojený odpověděl jednoduše: „Je to jako sen. Stačí jen připojit do USB rozbočovače flash disk, externí HDD, iPhone 4 a USB myš Mighty Mouse“.

iHub-in-hands
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín

Redakce serveru 9to5mac.com se snažila jeden kus objednat také a následně jej zrecenzovat. Bohužel šlo o marný pokus a gadget je buď beznadějně vyprodaný nebo (což je pravděpodobnější) Apple udeřil nějakým ostřejším způsobem. Pokud se tedy gadgetu iHub podařilo prodat jen pouhých několik kusů, je dost možné, že se tato maličkost stane velice brzy sběratelským kouskem.

Související články

Dnes nejčtenější