iStores.sk
iStores.sk

Steam na Mac OS X potvrzen!

Psteampremac_promo5řed pár dny jsem vám přinesl článek o nejnovější betaverzi Steamu od Valve, která obsahovala náznaky příchodu Steamu na Mac OS X. Nyní je vše již na 99% potvrzeno díky obrázkům, které rozeslalo přímo Valve. Připomínám, že kromě kultovních her Half-Life, Half-Life 2 a Counter-Strike, se přes Steam prodává také například Left 4 Dead, Team Fortress, Bioshock, Call of Duty, Assassin’s Creed. Toto nejsou zrovna nezvučná jména! Obrázky jasně reagují na známé reklamy Get a Mac, iPod siluety a nejlegendárnější reklamu v historii mediálních reklam Apple z roku 1984, která bourá standardy. Otázek kolem Mac verze programu Steam zůstává ještě opravdu hodně. Budou například převedeny opravdu všechny hry, které Steam nabízí na Mac OS X? Obrázků je celkově 6 a věechny vám přinášíme. Valve je rozeslal světovým serverům zaměřeným na Apple, hry a počítače všeobecně. Upřímně jsem zkoušel hrát Counter-Strike Source s Magic Mouse, děkuji už nikdy!

steampremac_promo1

Valve jasně naráží na legendární reklamu Apple z roku 1984

A co licence?

Valve však kromě obrázků zatím nic více nezveřejnil a není tak jasné, zda například když vlastním licence na PC hry Half-Life 2 a Counter-Strike, budu muset kupovat nové licence na tyto hry pro Mac OS X. Podrobnější ifnromace by mohlo Valve zveřejnit již na konferenci GDC (Game Developers Conference), která začíná 9.3. Je také zvláštní, že valve nepřišlo se žádnou hrou pro iPhone/iPod touch. Rozhodně například alespon plošinovka v podobě Half-Life by byla zpestřením App Store a fanoušky by nadchnula! Steam na Mac OS X.

steampremac_promo6

steampremac_promo4

steampremac_promo3

steampremac_promo2

Leitz
Vstoupit do diskuze (0)

Diskuze

  k tomu hraní counter striku s magic mouse: po pár minutách se na to dá zvyknout, akorát přepínat zbraně se musí čísly

  VVladimir: NEDAAA !!! 😀 Ne to je samozrejme vtip, ale ja byl takovej ten klasickej paran na te 15″ monitoru s tou myskou za 99 kc 🙂

  Hry patří na konzoli. Ale myslim že to bude zpestření a mac už prostě nejde přehlížet.

  F12: Ja jsme rad kdyz na PS3 osefuju Far Cry 2, ale je pravda, ze hraju jednou za 2 mesice. Nicmene CS si fakt nedovedu predstavit.

Napsat komentář

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek