Zavřít reklamu

iphone_5S_and_iPhone_5CNa iTunes App Store jsem objevil aplikaci s názvem Battery Doctor Pro – Max Your Battery Life. Tahle aplikace se chlubí, že je v TOP placených aplikacích ve všech zemích. Dále, že je to profesionální aplikace na údržbu vaší baterky v iPhone/iPod touch a nemálo skromné je od nich tvrzení, že jsou nejlepší program na údržbu baterky, který je k dispozici. Ještě v popisu aplikace píší, že jsou „must have“ aplikace pro iPhone/iPod touch a každý s tímto zařízením by si ji měl koupit. Aplikace se odkazuje na stránky APPLE k textům o výdrží baterie. Při normálním nabíjení se nabije pořádně jen 80% baterie a zbytek se „nacpává silou“, ale díky této aplikaci proběhne celý správný cyklus a nezmenšuje se kapacita baterky. Podporovány jsou všechny iPhone a iPod touch. Program obsahuje pět záložek: Status: V této záložce najdeme ukazatel baterky s procenty a pod ním rozepsané časy co zařízení vydrží na volání 2G, volání 3g, internet na Wi-Fi, internet na 3G, přehrávání hudby a videa, hraní her a stand by mód. Dále posunutím do stran prstem po obrázku baterky mění různé barvy(obrázek baterky mění vzhled). Údržba baterky na iPhone/iPod touch.

mzl.qgwojzuj.480x480-75mzl.riyhjuxn.480x480-75

Maintain: Zde je zase obrázek baterky připojený k hodinám které ukazují čas do konce nabíjení. Tuhle položku, ale zapnete jen když zařízení vybijete alespoň na 20% a zapnete aplikaci a dáte iPhone do sítě. Na hodinách si můžeme zapnout alarm, který nám signalizuje zvoněním konec nabíjení. Bohužel signalizace času není ani jako orientační, protože ukazuje 1h30min, ale natáhne to na 4hodiny. Trochu zvláštní no. Ještě jednou za měsíc vyskočí push notifikace o tom, že by jsme měli vybít a nabít mobil pomocí aplikace. Log: Zobrazuje se graf v závislosti dnů na procentu nabití. Celkem k ničemu, jedině když chcete mít přehled, který den jste si kolik nabil, ale vždy musíte zapnout ten program.

Tips: Tipy pro to jak si co nejlíp zachovat baterku a rady, že máme vypínat polohový služby apod. aby jsme měli co největší výdrž. About: Zde najdeme email podporu a víc aplikací od výrobce a jakou máme verzi. Celkem nic důležitého. Aplikace mě celkem nijak moc nenadchla, ale když ji Apple povolil asi opravdu musí mít nějaký správný vliv na baterku. Aplikaci Battery Doctor Pro – Max Your Battery Life zakoupíme nyní na iTunes App Store ve slevě za 0,79 Euro ZDE.

Související články

Dnes nejčtenější

.