Objevila se fotografie prvního komponentu pro iPod touch 6. generace

iPod_touch_6._generation_partTento rok síce na trhu nájdeme dva nové telefóny iPhone, ale ani v takom prípade Apple nezabúda na svoj najlacnejší iOS produkt. Internetový obchod Mengtor dnes do svojej ponuky pridal prvý náhradný diel pre iPod touch 6. generácie, ktorá by mala vyjsť pravdepodobne už tento rok. Aj keď sa jedná iba o flex kábel, ktorý spája všetky fyzické tlačítka a komponenty na vrchnej strane, jedná sa o jasné potvrdenie toho, že Apple skutočne hodlá pokračovať v ságe hudobných prehrávačov Apple iPod.

Fotografia, ako aj samotný komponent, pochádzajú z doteraz nevydanej verzie iPod touch. Že sa jedná o komponent pre iPod touch 6. generácie, si myslíme aj preto, že komponent na fotografii nie je zhodný so žiadnou inou súčiastkou, ktorú sme doteraz mohli vidieť v iOS zariadeniach. Flex kábel nesie označenie PH-PF-IP-00028. Informácie o komponente priniesol internetový obchod Mengtor, ktorý ho predáva za 8,50 dolárov. Pretože iPod touch 6. generácie vychádza tento rok, myslíme si, že prinesie hardvér identický s iPhone 5, teda procesor Apple A6 a 1GB RAM. Tento istý hardvér by sa mal podľa doterajších správ objaviť aj v iPhone 5C a iPad mini 2. generácie.

iPod_touch_6._generation_part

|
6
Leitz

Diskuze

  Jaro:

  Tak posledne dva roky to vyzeralo tak ze maju 2 rocny cyklus, biely ipod touch 4 nemozes ratat ako novinku v 2011, to by boli aj dva nove iphony v 2011, kedze apple zacal predavat bieli iphone 4 az v aprili 2011 a v tom istom roku prislo 4S

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz