Zavřít reklamu

Bankovní sektor se hroutí.  Jak z takovýchto situací můžete do budoucna těžit, třeba krátkodobým obchodováním (shorting), nebo diverzifikovat své portfolio a snížit tak ztráty, se můžete dozvědět na Online Trading Konferenci, na které bude mluvit šest předních českých a slovenských finančních expertů a profesionálních obchodníků. Výhodou je, že se bude vysílat online, takže můžete vše sledovat přímo z pohodlí Vašeho domova. Konference proběhne 25. 3.

Tradingové konference XTB mají už dlouholetou tradici. Tento rok je ale speciální díky současné situaci na finančních trzích. I když postupné krvácení většiny aktiv decimuje dlouhodobá investorská portfolia, správně vedený trading může být i v těchto časech zisková záležitost. Zájem o edukaci a analytiku v tomto směru tedy neustále roste. Jako hlavní téma aktuálního ročníku tak bylo zvolenoObchodování v prostředí vysokých úrokových sazeb” a celá akce byla rozdělena do tří tematických částí, oddělených panelovými diskuzemi:

První část: Rady pro začínající a středně pokročilé

  • 13:00 – 15:00

Po úvodním představení bude akce odstartována tématy především pro začínající tradery. První řečník bude Ondřej Hartman, úspěšný profesionální obchodník na finančních trzích, autor několika tradingových knih a zakladatel portálu fxstreet.cz. Ve své prezentaci nazvané „Jak snadné je dnes začít s tradingem? se zaměří především na úskalí obchodních začátků.

Poté se představí Jakub Kraľovanský, autor YouTube kanálu Trader 2.0, který je jedním z nejpopulárnějších finančně zaměřených kanálů na Slovensku. Jelikož nadcházející rok se zdá být plný hrozeb, Jakub si připravil shrnutí těchto motivů a pojmenoval svou přednášku „Nástrahy tradingu v roce 2023”.

První část pak bude zakončena panelovou diskuzí s názvem „Pravidla úspěšného tradingu v roce 2023”.

Druhá část: Práce s grafy

  • 15:00 – 16:40

Grafy k aktivnímu obchodování neodmyslitelně patří a každý zkušený trader ví, že v tomto ohledu je vždy potenciál k rozšíření svých znalostí. Přednášek na toto téma se proto ujali další dva hosté.

Marek Vaňha, trader, analytik a tvář YouTube kanálu Golden pocket bude sdílet své zkušenosti o „Grafech a přípravě na trading”. Na jeho přednášku poté naváže profesionální aktivní obchodník Tomáš Vobořil se svým názorem na „Grafy a psychiku tradera”.

Celý tento panel bude poté zakončen diskuzí nazvanou „Grafy a trading pod povrchem”.

Třetí část: Makroekonomika a sentiment trhu

  • 17:00 – 18:00

Poslední sekce bude věnována celkové současné situaci na finančních trzích z pohledu makroekonomiky a sentimentu. Zejména tato část konference může být užitečná nejen pro aktivní obchodníky, ale i pro dlouhodobé investory.

Odborník na analýzu makroprostředí David Monoszon bude sdílet svůj „Makro pohled pro aktivní správu investic a trading”. Zároveň představí velmi aktuální téma, a to je dopad rostoucí popularity jednodenních opcí na aktuální pohyby na trzích. Celou akci poté uzavře Štěpán Hájek, seniorní analytik XTB s přednáškou pojmenovanou „Macro-trading”, ve kterému představí svůj přístup, jak kombinovat aktuální pohled na makro trendy s aktivním tradingem.

Pro účast na konferenci se stačí ZDARMA zaregistrovat na přiloženém odkazu. Po registraci Vám přijde email s odkazem na vysíláni. V rámci panelových diskuzí bude i prostor pro otázky z publika, určitě se tak vyplatí zúčastnit se přímo živého streamu!

Zde se můžete na konferenci zaregistrovat

Dnes nejčtenější

.