Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Chytré zubní kartáčky vám dokážou znatelně zjednodušit každodenní čištění zubů. Jenže podle čeho vybrat a jaké jsou možnosti? Pokud právě uvažujete nad pořízením takovéhoto modelu, pak pro vás máme skvělou zprávu! Při příležitosti současné speciální akce si totiž můžete přijít na oblíbené kartáčky Oclean s výraznými slevami.

Oclean X Pro Elite

V první řadě se pořádného zlevnění dočkal zubní kartáček Oclean X Pro Elite. Jedná se o jeden z nejlepších modelů vůbec, který vás dokáže překvapit řadou skvělých výhod. Nabízí totiž chytrou obrazovku okamžitě informující o zpětné vazbě. O všem vás tedy informuje prostřednictvím displeje. K tomu si navíc zakládá na ultra-tiché technologii s hlučností pod 45 dB. Samozřejmě důležitý je také výkon. Tento model se dokáže postarat o 84 tisíc pohybů za minutu díky speciálnímu Maglev motoru. Jedná se o novou generaci sonického kartáčku – nejen že je výkonný, ale také tichý a úsporný.

Když k tomu ještě přidáme celkově 4 režimy 32 intenzit pro čištění, skvělý tvar, možnost přizpůsobení osobního plánu čištění v rámci mobilní aplikace, odolnost vůči vodě dle stupně krytí IPX7 a funkce automatického probuzení či časově, získáme perfektní model, který vás rozhodně nezradí. Jak už jsme navíc zmínili výše, momentálně jej pořídíte se slevou. Přijít si totiž můžete na kartáček Oclean X Pro Elite, k němuž jako dárek získáte 4 hlavice a 1 bezdrátovou nabíječkou za pouhopouhých 99,99 $. Hodnota dárku přitom přesahuje jednu třetinu kartáčku, jelikož činí 35 $.

Oclean X Pro Elite s dárky zakoupíte zde

Oclean W1

Abyste úroveň čištění zubů mohli posunout na zcela novou úroveň, tak se také nabízí Oclean W1. Jedná se o takzvanou ústní sprchu, která kvalitu čištění posune o několik kroků vpřed. Tento konkrétní model staví na své inovativní aerodynamické technologii pro dosažení maximální efektivity, což jde ruku v ruce s výkonnou vzduchovou pumpou. Zubní sprcha tak dokáže perfektně vyčistit mezery mezi zuby a odstranit veškeré zbytky jídla či zubní plak. Celkově se jedná o inovativní řešení. Oclean W1 navíc přidává o 6,13 % více kyslíku, čímž přesahuje konkurenční modely. Dokáže se tak postarat o svěží dech po celý den.

Vše si lze opět přizpůsobit v rámci mobilní aplikace. Zároveň si tak uživatelé mohou vést přehled o svém čištění a mít tak k dispozici přehledná data. K čištění se celkově nabízí 9 režimů a úrovní, přičemž se dbá na celkové zdraví a péči o dásně. Produkt jako takový je navíc přenositelný díky svému kompaktnímu a stylovému provedení. Má navíc patentovanou strukturu a je menší a lehčí než běžný smartphone. Určitě také nesmíme zapomenout zmínit až 30denní výdrž baterie, indikátor nabití, kompatibilitu s magnetickým nabíjením a exkluzivní cestovní pouzdro. Nyní si můžete přijít na ústní sprchu Oclean W1 v kombinaci s dárky v podobě dvou nástavců N10. Ty mají opět hodnotu 35 $. Celkově vás produkt, včetně dárků, vyjde na pouhopouhých 79,99 $.

Oclean W1 s dárky zakoupíte zde

Další akce

Tímto vánoční nadílka u Oclean ještě nekončí. Zároveň si totiž můžete přijít na vánoční balíčky. Zde musíme zmínit 2x Oclean X Pro Elite + 12 hlavic + Oclean Kids + 2 cestovní pouzdra. Tento set vás v rámci současné slevy vyjde na 299,99 $ 249,99 $. Náhlavní hlavice a další figurují jako dárek v hodnotě 69 €.

Set kartáčků s dárky zakoupíte zde

Nadále si můžete přijít na balíček 2x Oclean W1 + 4x N1 nástavce. Tento set vás vyjde na 189,99 € 159,99 $. Nástavce jsou opět jako dárek v hodnotě 25 $.

Set ústních sprch zakoupíte zde

K dostání je také balení náhradních hlavic P3 pro zubní kartáčky. Konkrétně se jedná o balíček 8 hlavic, který je nyní k dostání s neuvěřitelnou 50% slevou! Namísto původních 39,99 $ vás totiž vyjde na 19,99 $.

Balení náhradních hlavic zakoupíte zde

Závěrem určitě také nesmíme zapomenout zmínit extrémní slevu na Oclean F1 + cestovní pouzdro + 5 náhradních hlavic. Tento balíček totiž aktuálně pořídíte s parádní 50% slevou, kdy vás vyjde na pouhopouhých 59,99 $ 29,99 $.

Set kartáčku + hlavic zakoupíte zde

Dnes nejčtenější

.