Zavřít reklamu

Daniel Mac, jeden z nejznámějších influencerů na světě, kterého jen na YouTube sleduje přes 13 milionů lidí, založil svou kariéru na tom, že se ptá lidí s pěknými auty, čím se živí. Bohužel pro viceprezidenta Applu pro zakázky Tonyho Blevinse se jednoho dne zeptal také jeho a to když na něj narazil v jeho Mercedes-Benz SLR McLaren, který má aktuálné hodnotu okolo 10 milionů korun. Daniel se zeptal svou typickou otázkou, čím se živíš.

Bohužel Blevins byl v poměrně dobré a pro něho i vtipné náladě a tak odpověděl následovně: „Mám drahá auta, hraji golf a mazlím se se ženami, co mají velká prsa, ale o víkendech a prázdninách si beru volno.“ Jak jistě tušíte, to, co se na první pohled může zdát jako sranda, nejde zrovna ruku v ruce s firemní politikou Applu, který se už roky snaží tvářit jako ta nejserioznější společnost na světě. Blevins v Apple řídí tým, který vyjednává s dodavateli služeb, technologií, ale i samotných produktů a je o něm známo, že je jedním z nejtvrdších vyjednavačů na světě. Mimochodem právě Blevins byl tím, kdo nyní vyjednal pro iPhone 14 Pro satelitní služby a zasadil se o snížení cen dodavatelů pro Apple.

@itsdanielmac

Quite the occupation this man has ✍️ #mercedesbenz #supercarstiktok #slr #car

♬ original sound – DANIEL MAC

Jakmile se v Applu o videu dozvěděli, provedli své vyšetřování a následně Blevinse odvolali z funkce. Ten pro Bloomberg uvedl, že jej mrzí, co řekl a rád by se omluvil každému, koho jeho pokus o vtip urazil. Mluvčí Applu potvrdil, že Blevins ze společnosti odchází.

Související články

Dnes nejčtenější

.