Zavřít reklamu

První podzimní Keynote klepe na dveře, což pro Apple znamená jediné – poprask kolem ní je třeba rozdmýchat co nejvíc je to jen možné. O to se nyní pokouší i na Twitteru skrze hashflagy, které se pro něj staly již jakousi tradicí.

Hashflag použil Apple vůbec poprvé předloni v září u Keynote, na kterém odhalil novou generaci iPadů Air a Apple Watch. O měsíc později pak totéž, byť s jinou grafikou, zopakoval při představení iPhonů 12 s HomePody mini a poté pak i u prvních Maců s procesory Apple Silicon. Speciálního hashflagu jsme se dočkali i u všech ostatních Keynotes od té doby a proto vůbec nepřekvapí, že ani tentokrát tento drobný, byť milý prvek nechybí. Jak jej “zaktivovat”?

Apple Event

Odpověď na výše uvedenou otázku je velmi jednoduchá. Stačí totiž jen na Twitter tweetnout #AppleEvent Jakmile tak učiníte, objeví se vedle hashtagu grafika, která je spojená s podzimní Keynote, potažmo s pozvánkou na ni. Jedná se tedy o hezký prvek, kterým lze váš Twitter ozvláštnit a který na blížící se Apple Event dokáže upozornit více než dobře. V textu si jej totiž všimne zkrátka každý.

Vrcholem blížící se Keynote bude bezesporu odhalení nové generace iPhonů, které by měly doplnit i nové Apple Watch a s trochou štěstí i AirPods Pro 2. Spekuluje se rovněž o nové Apple TV, iPadech (Pro) či dokonce MacBoocích, avšak tyto produkty budou představeny pravděpodobně spíš v říjnu na další Keynote.

Související články

Dnes nejčtenější

.