Zavřít reklamu

Pokud se zajímáte o dění ve světě Applu, tak vám zajisté včera neunikla letošní první konference. Od té jsme měli určitá očekávání a nutno zmínit, že na některých polích přišlo spíše zklamání, na jiných však zase naopak příjemné překvapení. Mezi zlatý hřeb večera rozhodně patřilo představení nejvýkonnějšího počítače od Applu v historii v podobě Mac Studio. Ten nabízí zbrusu nový čip M1 Ultra, který je posledním čipem v rodině první generace Apple Silicon. Všechny vnitřnosti jsou zabaleny do těla podobného Macu mini, pouze je výrazně vyšší. Jakožto zklamání lze považovat iPhone SE třetí generace, který přišel prakticky jen s podporou 5G a novým čipem A15 Bionic.

Stáhněte si tapety z nového iPhonu SE 3

Tak jako tak je ale jasné, že si iPhone SE 3 své věrné zákazníky najde – pořád se jedná o levný iPhone s vnitřnostmi vlajkové lodi. Když Apple přichází s novými produkty, tak společně s nimi představuje také nové tapety, které se zařízením ladí. Již jsme se společně podívali na tapety z nových zelených iPhonů 13 (Pro), a také z nového monitoru Apple Studio Display. Zbývají nám už tedy pouze tapety z nového iPhonu SE třetí generace, které vám tedy dle slibu přinášíme v rámci tohoto článku. Stažení a nastavení provedete následovně:

  • Prvně je nutné, abyste se přemístili na Google Disk, kde jsou tapety uloženy – klepněte na tento odkaz.
  • Zde si poté vyberte tapetu, a poté ji rozklikněte.
  • Jakmile tak učiníte, tak klepněte na tlačítko pro stažení vpravo nahoře.
  • Po stažení tapetu v rozklikněte ve správci stahování a vlevo dole klepněte na ikonu sdílení.
  • Nyní je nutné, abyste sjeli níže a klepnuli na řádek Uložit obrázek.
  • Poté přejděte do aplikace Fotky a staženou tapetu otevřete.
  • Pak už jen vlevo dole klepněte na ikonu sdílení, sjeďte níže a klepněte na Použít jako tapetu.
  • Nakonec stačí, abyste klepnuli na Nastavit a zvolili si, kde se bude tapeta zobrazovat.

Pomocí výše uvedeného postupu tedy můžete na vašem iPhonu stáhnout a nastavit nové tapety, které jsou součástí nových iPhonů SE třetí generace. Již jsme vám na našem magazínu přinesli tapety z nových zelených iPhonů 13 (Pro), zároveň také z nového monitoru Apple Studio Display. Posledním tapetám z nových produktů se budeme věnovat ještě dnes večer – konkrétně se bude jednat o tapety z iPadu Air 5, který na včerejší Apple Keynote taktéž vyšel po boku ostatních zmíněných zařízení.

iphone_se_3_tapety

Dnes nejčtenější

.