Zavřít reklamu

Jednička mezi videostreamovacími službami přinesla v uplynulém roce též několik povedených seriálů. V tomto případě je zcela jedno, zda jde o úplnou novinku nebo pokračování. Věřím, že z košaté nabídky si loni vybral každý. Pojďme se tedy na netflixový seriálový rok 2021 podívat. Třeba zjistíte, že jste něco přehlédli.

Lupin

Začátek roku byl vskutku povedený, jelikož Netflix přinesl seriál Lupin, jenž je adaptací knižního románu. Seriál o vychytralém gentlemanském zlodějíčkovi toužícím po pomstě se dočkal v témže roce ještě svého pokračování v podobě druhé části. Výborný seriál.

Kaštánek

Máte-li rádi kriminální seriály se špetkou tajemna, bude se vám seriál Kaštánek zamlouvat. Mladá žena je nalezena mrtvá na kodaňském hřišti. Na místě činu se nalezne postavička z kaštanů, na které jsou otisky prstů dívky, která je již nějakou dobu mrtvá. Seriál má šest epizod a užít si jej můžete i s českým dabingem.

Zaklínač (série 2)

Po dvou letech čekání jsme se konečně dočkali pokračování seriálu Zaklínač, který byl diváky velmi dobře přijat. To už se ovšem nedá říct o dérii druhé, na kterou mají diváci zatím rozporuplné názory. Ale posuďte sami.

Emily in Paris (série 2)

Byť jde o seriál spíše pro dámy, vypnout u něj dokáže kdokoliv. Mladá Emily přijíždí za prací do Paříže, kde má pracovat v reklamní agentuře. Časem se jí začne dařit vše, na co sáhne, až na milostné vztahy.

Narocs: Mexiko (série 3)

Ppulární seriál Narcos: Mexiko o drogových kartelech se letos dostal do své třetí a údajně poslední série. Ačkoli dle mého názoru není tento seriál tak povedený jako původní Narcos s Pablem Escobarem, i tak je velmi dobrý.

Sexuální výchova (série 3)

Mladý Otis žije s matkou, která je vztahová terapeutka. Jelikož je studentem střední školy, kde s žáky hormony burcují, rozhodne se dávat za úplatu rady o sexu. Skvělá komedie o dvou sériích, jež vás rozhodne chytne a bude bavit.

Squid Game

Nelze nezmínit tento seriál, který se stal nejsledovanějším v historii Netflixu. Myslíme, že jej není ani třeba představovat, jelikož o něm slyšel snad každý. Pokud jste jej ještě z nějakého důvodu neviděli, máte zde vítěze letošního roku.

Ty (série 3)

Hlavní hrdina Joe je stalker, z něhož vám půjde hlava kolem. Pokud něco chce a něco si usmyslí, uchýlí se k takřka nemožnému jen proto, aby svého cíle dosáhl. Seriál, při němž vám bude tuhnout krev v žilách.

Ginny a Georgia

Velmi povedený a chytlavý seriál o matce Georgii, jež má jistá tajemství, a její pubertální dceře Ginny. Taktéž jeden z těch lepších, které v tomto roce dorazily.

Sex/Život

Seriál o vdané ženě kolem čtyřiceti let, která si píše deník. Do deníku píše své myšlenky ohledně například mateřství. Jednoho dne se ale dostane ke slovu fantazie a ona si uvědomí, že před dětmi měla daleko lepší sexuální život. V jejím životě se objevil její bývalý přítel a je na ní, jak se s tím vypořádá.

Koruna (série 4)

Koruna je dalším ze seriálů, který se řadí na Netflixu mezi ty lepší. Strhující drama nás zaneslo do prostředí britské královské rodiny již ve čtyřech sériích. I tato série byla přijata více než pozitivně. Možná i díky princezně Dianě.

Papírový dům (série 5)

Tento rok se nesl v duchu jednoho velkého seriálového konce. Pátou sérií byl totiž ukončen jeden z nejpopulárnějších seriálů vůbec – La Casa de Papel. Příběh Profesora a jeho bandy je tedy u konce.

Témata: , , , , , , , , ,

Související články

Dnes nejčtenější

.