Zavřít reklamu

Komerční sdělení: V aktuální období se obzvláště velké oblibě se těší cyklistika. Jednoduše stačí vytáhnout kolo a můžete vyrazit na cesty. Řada lidí si ale láme hlavu s jednou otázku. Jak při jízdě bezpečně a co možná nejlépe upevnit telefon? Nejlepším řešením je samozřejmě praktické pouzdro na kolo. Náš partner Swissten.eu proto přináší exkluzivní slevovou akci, díky které můžete na nákupu pouzdra SWISSTEN ušetřit 10 %. Zároveň se nyní nabízí DOPRAVA ZDARMA. Jednoduše k tomu stačí zadat slevový kód ve znění SWISS10 a cena se automaticky sníží.

Zároveň určitě oceníte rozsáhlou nabídku obchodu. Vybrat si totiž konkrétně můžete z hned čtyř produktů, které se liší nejen cenou, ale i designem a vlastnostmi. Pravděpodobně nejoblíbenější variantou je SWISSTEN vodotěsné pouzdro na kolo 1, které nabízí bezpečné uchycení, vodotěsnost, dodatečný úložný prostor a průhlednost. Díky tomu vždy uvidíte na displej vašeho telefonu. To vše navíc získáte za pouhých 449 korun po zlevnění.

Další zajímavou variantou je jednoduchý SWISSTEN držák na kolo S-Grip BCCL1. Ten stačí jednoduše upevnit na řídítka jízdního kola a následně do něj vložit telefon. Potěšit dokáže pevné a stabilní uvolnění, které dokáže perfektně posloužit i v náročnějším terénu. Tento kousek pak po slevě zakoupíte za naprostý pakatel, konkrétně tedy za 179 korun. V rámci současné akce si pak ještě můžete přijít na SWISSTEN vodotěsné pouzdro na kolo Hard Sheel, které se vyznačuje praktickým uchycením pomocí suchých zipů ke středové tyči kola. Pouzdro přitom poslouží na mobilní telefon do velikosti až 6,7″, avšak nabízí dostatek prostoru i například pro nářadí či klíče. Pořídit si jej můžete za 314 korun. Poslední v nabídce je SWISSTEN vodotěsné pouzdro na kolo 2, které se podobá prvnímu zmiňovanému kousku. Opět nabízí bezpečné uchycení, úložný prostor, odolné provedení a průhled rovnou na váš telefon. Po slevě jej zakoupíte za 449 korun.

swissten držák na kolo

Držák na kolo by rozhodně neměl chybět nikomu, kdo se čas od času vydá na nějaký cyklovýlet. Jedná se o nejpraktičtější řešení, díky kterému můžete mít váš iPhone prakticky neustále na očích a mít tak jistotu, že se s ním nic nestalo. Pro uplatnění zmiňované slevy každopádně nezapomeňte zadat slevový kód.

Nabídku pouzder na kolo SWISSTEN naleznete zde

Související články

Dnes nejčtenější